Prijava

Za muško dijete samo jedno i jedino ime: Šaban! A za žensko, pa Kristina, iz razloga što nema grdne đevojke sa tim imenom. Ko nađe sliku đevojke koja se zove Kristina i pritom je grdna, da ne rečem ružna, neka je ođe postuje, pa da nađem neko drugo žensko ime.

Ja znam jednu gadnu kristinu :D

Posto ja i 2pavi niako ne mozemo da se dogovorimo oko imena, taman mozete na ovoj temi da date svoje predloge :D

muško Krilin hiljdau posto a žensko ima žena da bira pošto držim monopol na muškom-..!.!-> da

Pišem po redu kako dolaze, jer ne znam koliko ću dece imati (ako imam uopšte).
Sinovi: Ćerke:
1.Petar 1.Ekatarina
2.Vuk 2.Stefana
3.Strahinja 3.Dina
4.Ognjen 4.Tatjana

PS:Mogući dogovori, naravno....

@DLZ
Tvoje i 2Panovo dete - ako bude zensko neka se zove Deverika, ako bude musko moze Grgec

I ja znam jednu grdnu Kristinu. Menjaj ime za đetića.

Onda žensko ime neka bude Mensura! Ha!

@DLZ: Ti imaš apsolutno pravo da biraš imena za decu, pošto će vam oboma biti lepo dok ih budete pravili (ili dok ste ih pravili), al' samo ti ćeš da vrištiš dok ih budeš rađala.... :DDD

A što se imena tiče, ubedljivo najlepša su: Mila, Sara, Mia, Andrija, Luka i Stefan....

Moj sin ce se zvati Stanko kao moj pra pra pra deda. A za zensko dete neka odluci majka.

moja deca imaju najlepsa imena: Branko i Kalina !!!

Moja kći će se zvati Jerisena, ili Vitača

Moja će biti Eržebet, a sin Tibor, tj Tibika.

Eržbet Batori, grofica od Drakula...

ma naj imena su Petrija, Pavlija, Kostadinka, Kojadin.... A naravno i Kristina xD

Ja ću jednom detetu dati ultra nesrpsko ime da pokažem internacionalnu i kosmopolitsku crtu u mom karakteru (kao recimo moj ćale i stric,Julijan i Dilijan) a jednom neko hardkor srbendsko ime da iskažem privrženost matici i korenima tipa Milija,Miloš,Stamenko ili za devojke Milena,Milica,Stojadinka...

Sta kazete na Ivan!? :)

Šta kažete na Bajči? :))

Ivan Neobaveshten Bajci x))

pa ako ne znate da li vam je dete mushko ili zhensko to ime je obavezno.