Prijava

Ja bih voleo da mi se ćerke zovu Ana i Katarina...a i zovu se tako.:-)

Dačimir, Dačivoje, Dača i Dačko...četiri će biti sasvim dovoljno

sinovi, ako Bog da - Nikola, Živan, Ljubiša, a ćerke - Marina, Ivana, Kristina

Sin Baltazar,a kcer Veluca

Јоаникије. Максимилијан. Мукотрп.

E posto cu da ih imam mnogo evo spisak :
decaci : Drvoslav,Prvoslav,Tigran,Enterprise,Temeljko,Tavanko,Punisa,Najašim,Nedrag

a cerke : Sljiva,Dunja,Visnja,Kruska,Jelka,Ferdina,Trpana,Netrebala,Kimeta

@piro:
"Ivan je previše gay ime.....
Petar je već MUŠKO ime....:D"

Ja imam jednog druga Ivana i on je kinda gay...
a moj ex dečko Petar je baš bio oličenje muževnosti...
=)

zensko: Nera
mushko: Anes
:))
..some deep shit :P

Muško će da bude Haralampije ili Jeremija
Žensko Irina ili Ak'šarakmbina

Cerka:Soraja,Ana Marija,Ana Petrija,Petra iliOksana
Sin:Matija,Vukasin,Konstantin ili Oksan

Ako budu bile blizanci musko i zensko onda ce imena da im idu u parovima:
Petar-Petra ili Oksan-Oksana

Вук и Тара, јако и лепо...

Ženska : Stanica, Grlica, Košuta... Ovo prvo je nekako urbano a ova dva su u skladu sa prirodom.
Muška: Uvek su mi nekako bila kul ona imena što zvuče kao prezimena i završavaju se na ić Milić, Dragić, Pedrović a nije loša ona varijanta identično ime i pretime Novak Novak, samo što bi moje dete bilo kombinacija ovog prvog i ovog drugog.

:D

ja bih sina zvao Janićije, mada ni Jeremija nije loše
a za ćerku može neko urbano tipa Florida, Kalifornija, Minesota; kasnije prizetko može da se hvali pred društvom 'Bio sam na Floridi, yeah'

Milkica i Milisav. Ako se budu bunili i tražili nešto modernije, promenićemo u Rozenija i Ostoja. Ili Stojiša. Ne znam, još se troumim.

Ja se ne bih bunila kada bih se zvala Milkica.:D

Ništa onda, da te usvojim :-)

Ja sam hteo da mi se sin zove Milisav, ali me niko nije shvatio ozbiljno. Za žensko sam hteo Milošinka ali dok dotle dođe... Uh, opet me neće shvatiti ozbiljno.

Ma, ja te shvatam ozbiljno. Milisava možeš da praviš s monom, a za Milošinku se snađi, pošto ja od Milkice ne odustajem :-)

Eto, konačno me neko shvata ozbiljno. Uh bre Insolent, dugačko vam trajale te škole, morao sam sina da napravim sa nekom drugom ženom. I zajebaše me za ime, Mada....hm... Nije ti to loša ideja.. Ponavljanje je majka učenja. :)