Ko posljednji zadnji 80

  1. Dobro raspoložena, ali usporena kao one moje dve kornjače...

  2. :) Imaš kornjače? :)

  3. Vrćo se sa pijace!:-)

  4. Aha, u akvarijumu, baka i deka od po 12 godina :)

  5. Baš si brz :)

    Jao, lepo... :) Meni su kornjačice oduvek bile simpatične životinje, al' eto, nisam ih nikad imala...

  6. Meni su kornjačice uvek bile simpa životinje, ali eto, nikada ih nisam stizao! :-) Jojjj ljudi što je lepo kad ti mama dođe u posetu...A ti blejiš na Vukajliji , a ručak skuvan...Jojjj što uživam...

  7. :))) Ni ja ih nisam stizala :)) Blago tebi, mene čeka ručak u menzi, a šta će da bude, videćemo... :)

  8. Bolje ručak u menzi nego da ga sama kuvaš!

  9. To je istina, nema šta... :) A i nije toliko loš, lupetam ja malo... :)

  10. "Komšija Radoje me je dovezao u čamcu, tj. u njegovoj ogromnoj gumenoj čizmi."

  11. Keva mi krčka đuveč, a ja se krčkam na Vukajliji...

  12. Šta je ovo ljudi moji? Igre se vratile u igru? Juhuuu
    P.S. Đuveč ke bljak :(

  13. Da, otkad nije bilo ovoliko ljudi, i to ovako rano! :))

  14. Ko u obdaništu :))) svako vuče na svoju stranu!

  15. Nekad nisi stizo ovde da ukucaš kolko nas je bilo...Predražinjo, RD, Tasmaniski đavo, Dioklecijan...Eeeee dobra stara vremena. Al eto, da pišemo neku novu istoriju?:-)

  16. Ok onda. Ja se vratio zbog natnat...U jednom trenutku je izgovorila da je na igrama najbolje druženje, i ja se setih-PA DA ČOVEČE , tako si i počeo ovde da blejiš po više sati, i eto, vratih se...

  17. Evo i mene... Pozdrav. :))

  18. Jeste fino ovde, opuštena atmosfera, sve kul osobe... :)

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.