Prijava

Ајде Стефи, мој те стрефи, буди човек. Видео сам на неком постеру си их бранио, а чика Бурза воли тесан емо пичић више него на врућ леба мед да ставља. Доведи их да им китом обришемо сузице.

Колеге Вукајлијаши, сви који волите тесан емо пичић, прикључите са апелу.

Ahahahahahahahahahahahahaha...

Nego, dosta je bilo.

LOCK http://vukajlija.com/images/lock.png?1289814541

nema sad lock, nego odgovori čoveku na pitanje :)

Ја док не видим бицури у љубичасто-црним Ћарапицама, ништа није доста.

Neće doći.
Nisi njihov tip.

Шта бре нисам? Кад им га мунем има да им се затресе тртична кост к'о колибе на хаитију. Само ти доведи и пусти чика Бурзу да те научи неке ствари.

Ја се прикључујем, оћу и ја да га метнем у тесно!

То бре! Лаки АРЧИ! Него, Зеко, нисам на то мислио, али може. Нећемо сад у оф. Стефи, у мене емо цаве гледају ко НОБовци у Тита. Овлаже максимално, а ја се јадан не будим, доведи пар екстра комада за Лакија.

Hahahahahahha poređenja su predobra!!!

uuu jel nam dovodiš emo vagine? Ajde Kostiću....

Да да, поређења то је проблем. Не би хтео Стефи да упореди себе са мном и Лакијем, јер има да га издува, па ћемо ми постати господари београдских емо цава, њихових шишкица и ћарапица.

Ево га и реме АРЧИ! Ајде Стефане доведи нам нео-даркерке, уплатимо ти ктитор.

Kako vas nije sramota?! Dole šiške!

Не би хтео Стефи да упореди себе са мном и Лакијем, јер има да га издува

hahahahahahahahaha...
Jbt, da nije smešno bilo bi jako glupo... Ali i tada bi bilo smešno...

Дубе, брате рођени, па нећемо у шишке да их арчимо, него у тесан пичић. Научно је доказано да је чићпи емо риба најтеснији. Причо ми лик испред Академије.

Nauka je čudo.
Reme bi da kresne,
emo pičiće tesne....
:)

Брате, Стефи, немој да се свађамо, ништа ми немамо против тебе, доведи пар емо теснопицуља, обећали смо ктитор. Добијеш и карту за маскембал у КСТ-у, ако буду биле баш тесне.

А циганска 3 степена топлија, рек'о нам Чорба.
Закључак је да је најбоља пичка у емо циганке.