Ko posljednji pobjednik 81

  1. Сат и петнест минута ми је било потребно да детаљно обрадим једно поглавље.....

    Победа..................

  2. Iju! Kada? U subotu? :))) A mogla sam biti deverusa... :))

  3. Večaras, Mar! :) Bilo je iznenada :)

  4. Једем кекс.........

  5. Коме треба да платим , кога треба да појебем , да пребијем , да помилујем по коси , отпевам серенаду , купим бомбоњеру да би затворио ову тему?!

  6. Nekog od moderatora...

  7. Kako je to romanticno... Pa cestitam! I kako se sada osecas kao udata, Forget? :)))

  8. Pa, onako, čudno :)) Dok se ne naviknem... :))

  9. Цепанка............некако ми дошло то да напишем.......

  10. сећа ли се неко оне рекламе за оне групне причаонице , деведесетих, била је и нека реклама где као они нешто причају и један каже "за мене је рокенрол начин живота" а онда се једна убаци и каже му "пали брате , народњаци су закон" ? ........................................................ -.-

  11. па де има та реклама , тај снимак , тражих на јутубу ал нема...........Сурови зна , он је пре годину дана и започео ову тему на чету и баш је заживела.....................а како сам ли се ја само тога сетио у овом тренутку?................................................................................................боље да се вратим књизи.........

  12. Ne znam, stvarno, Laki... Bolje, bolje... Idem i ja polako...

  13. A je l ostalo malo torte! :))

  14. Jeste, ostavili smo za tebe, ima u frižideru jedno parče :))

  15. .........vratiće se valter, jebaće vam mater............. tačno je jedanaest sati i petnaeet minuta....

  16. Еееее ако се Валтер враћа онда.....................

  17. Za pocetak ja sam Jelena. Mozemo da pricamo o cemu god hoces.

  18. ...ма ко ће да чита у 3 ујутру , идем још мало да спавам , па ујутру тренинг ,па тек онда књига.............

  19. пуфнице си добра риба?

"Jedan od sajtova koji se pretvorio u svojevrstan pokret čiju komiku savršeno razumeju i njegovi dugogodišnji članovi a i oni koji ga prvi put posete je Vukajlija. Vukajlija je mesto za veliku decu koja za svaku pojavu ili termin imaju sopstveno objašnjenje i viđenje, i u tome je tajna višegodišnjeg uspeha."

Sonja Martić na Brand Fairu | 10. Jun 2011.