КК Црвена звезда

  1. Nisi mi odgovorio na pitanje brt

  2. Oprosti slepi, nisam dobro ispratio.

    Dulo ima obavezu kao predsednik SD Partizan da prisustvuje manifestacijama vezanim za isti. Fotografija ne znaci nista, Dulo jedini ima muda da kaze istinu o ovoj hordi idiota, pljackasa i izdajnika. On je covek koga ce jednog dana Srbija slaviti.

  3. Dulo jedini ima muda da kaze istinu o ovoj hordi idiota, pljackasa i izdajnika. On je covek koga ce jednog dana Srbija slaviti.

    A što se onda slika sa ljudima za koje ti verovatno smatraš da su članovi tih hordi idota, pljačkaša i izdajnika? Jel to principijelnost, doslednost i borba protiv vlasti i ološa iz predgrađa koji sistematski uništavaju državu odnosno Partizan? Ili je licemerje i dvoličnost? hm hm hmmm :///

    EDIT: I da, veliki pozdav za Lamara koji širi istinu na KKP temi. Sve najbolje prijatelju, samo nastavi da polivaš avangardu.

    #izaberiFMP

  4. хахаха какву прелол конф за штампу је одржао маг

    Partizan je od starta hendikepiran, odnosom politike i ljudi koji vode državu

    Tuča s kojom igra naš protivinik i način igre koji se dopušta Zvezdi... Pa to je nečuveno. Znate kako oni igraju - kada se lopta prenosi, oni igraju maksimalno agresivno i prelaze granice faula, ulaze u tuču. Oni na plejmejkerima menjaju Dangubića i Lazića kao dobre odbrambene igrače, time nam oduzimaju energiju i koncentraciju. Sviraju im se faulovi, ali tek pošto nas dobro izudaraju. U kretnjama blizu koša tu su udarci, provokacije, koje se završavaju laktovima u leđa, guranjem igrača".

    Način igre koji sudije tolerišu je sramotan. To je kao tuča kao na lokalnim izborima. Šta je to - tučom do jedinstva u ovim teškim danima

    Partizan je patriotski klub. Svi ljudi koji su postizali rezultate za klub i reprezentaciju su i naše legende. Da li je to način na koji se ophodi prekma klubu koji je 13 godina uzastopno šampion Srbije. Da li je moguće da se igra tako prljavo i da se to toleriše. Šta treba - da se i mi potučemo, da izvučem ekipu sa terena? Zaista nisam pametan kako reagovati

    kaže Vujošević i dodaje:

    Zar nije dovoljan cirkus ovakva Zvezda kakva jeste i način na koji je nastala? Sa sve UPPR-om i porezom koji im je priznat na samo 2,5 odsto, a prijavili su smešnu sumu novca. Sve ovo ne znači da Zvezda ne može da dobije utakmicu, ali na pošten način. Hvala NIS-u koji nam daje pomoć od 800.000 evra, koje mi dajemo na plaćanje poreza sa sve kamatama, dok se našim komšijama omogućuvaju sve benficije

    Inače, i on i Gagi su na konf bili u majicama na kojima piše "Borise Davidoviču, ne dajte se pasjim sinovima", što je citat iz poznatog dela Danila Kiša - "Grobnica za Borisa Davidoviča".

    hahaha, pa umreću jebote

  5. Слепи, ја ништа не разумем брт, дај преведи ово на језик неавангарде и Човића.

  6. Борис Давидович, пасји синови шкк омг

  7. Ни мени ништа није јасно брт, окачио сам овде само да бих се правио паметан... Провалио си ме, јбг...
    Пратићу РСБ форум, ваљда ће тамо неко објаснити. :///

  8. Oni na plejmejkerima menjaju Dangubića i Lazića kao dobre odbrambene igrače, time nam oduzimaju energiju i koncentraciju.

    безобразници, како их није срамота

  9. slepi daj link sa tim majičicama pa dumrem lepo oma ko čovek

    https://www.youtube.com/watch?v=cABhTLkmSC4

  10. hahahahhahahahah
    i mučeni gagi ODJEVEN, vidi mu mukici facu NAVUKO MI LUDAK

  11. Квота 1.05 да Гаги сутра након меча излази пред новинаре са изјавом: "Нећу да играм за репрезентацију. Лазић игра добру одбрану на мени, какво је то опхођење према репрезентативцу Србије, нема смисла стварно".

  12. vidi mu mukici facu NAVUKO MI LUDAK

    hahhaha ovo me podseti na onu kzš kad je Dulo kenjao o Zvezdi sat vremena a brat Tepara sve vreme prevrto očima

    EDIT:
    https://www.youtube.com/watch?v=QXRufXScLLs

    poseban lol je deo na 1:03:25 pa narednih minut-dva recimo kad se Milenko krsti u sebi

  13. хахахахахаха

  14. Jao sta im Dulo radi, pa ni mrtvima im ne da mira.

    AVANGARDA, jebena AVANGARDA

  15. To je kao tuča kao na lokalnim izborima. Šta je to - tučom do jedinstva u ovim teškim danima"

    Dulo jebe pickoustog smrada pa ne vadi. I njegovu razularenu neobrazovanu smrdiju.

  16. Hehe, al pazi ovo, kako i ne bi kad im je klub zatvorio i mladost unistio. Komentari pantera:

    bem ga u usta mrtva , dokle će više da mu izlaze govna iz otvora što liče na ista ovog monstruoznog stvora

    Covek je iskonsko zlo. Monstrum

    Ovaj covek je takvo ZLO da ja nemam reci! Da, koristim rec ZLO, iako sam svestan da je ne trena koristiti kada se prica o sportu, ali ovo veze sa sportom nema! Ovo je BOLEST, ovo je nevidjeno LUDILO sta ovaj izmet ljudski radi.

    Да Бог да још једном покидао лигаменте ако смо ми пасји синови.
    Ђубрад,ђубрад,олош!!!
    Све је то његова школа!!!

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.