КК Црвена звезда

  1. Daj nek neko otvori temu za prepucavanja.
    Imam par novih slika, pa da ne kačim ovde.

  2. JEBI CIRBESARO GLUPOG RIBARA

  3. Vilijams jebe jako!

  4. Cirbes madjija spusta roletnu Andricu hahahaah

  5. Ali Dulova nereakcija dok Kalina polaže posle promašaja Mitrovića. lel

  6. Djenkara bratotac!

    U cetvrtak jebemo svinju dok su noge u blatu.

    bvdlga
    ako zivi izadjemo iz Pionira, bice pobeda. Naravno, ne zbog casova ljubavi, vec zbog drugih stvari.

    Имам дојаву да се спремају кесе да се пуне мокраћом и гађају цигањски играчи, биће постављани људи са задатком да дрмају кошеве и пљују Радоњу, капитена ћемо лоптом да гађамо. Ако изгубимо иду бакље на играче и улеће факултетски образовани возач да насрће на најбољег играча.

    Znam da ce ispratiti nasu temu, pa da pitam Mlatonija, da ne bude da ih tamo podjebavam,sta misli o ovome? O pokazivanju penisa od strane ikone grobara necu pricati. Ima ce je za celu ekipu Partizana, velika je,a s obzirom da trofeja nema, jedino jos njegov kurac u ruke mogu da stave...

    http://www.mozzartsport.com/vesti/van-pameti-navijaci-partizana-pogodili-jovica-stolicom-u-glavu-video/108262

  7. Navijate za FMP. Ovo nije Zvezda.

  8. Dobrodosao u klub Milosave.

    http://www.mozzartsport.com/vesti/pukla-tikva-u-partizanu-vujosevic-izbacio-milosavljevica-iz-ekipe-tokom-utakmice/108264

    Navijate za FMP. Ovo nije Zvezda.

    Sto puta izgovorena laz postaje istina. Ajmo opet..Lazic je namerno povredio Milutinova.Lazic je namerno povredio Milutinova.Lazic je namerno povredio Milutinova.Lazic je namerno povredio Milutinova.Lazic je namerno povredio Milutinova.Lazic je namerno povredio Milutinova.Lazic je namerno povredio Milutinova.Lazic je namerno povredio Milutinova.Lazic je namerno povredio Milutinova....

  9. Ali Dulova nereakcija dok Kalina polaže posle promašaja Mitrovića. lel

  10. ХАХА КАКВИХ СВЕ ПОЛУПАНИХ ЊУШКИ ИМА ПО ФОРУМУ ОВО ЈЕ ПРЕВИШЕ И ЗА ИНТЕРНЕТ

  11. Moze neko fino kulturno da mi objasni foru da je Zvezda navodno FMP?

  12. Si ozbiljan? Da ne kucam džabe ako teraš šegu...

  13. Ne teram, ozbiljan sam.
    Ne pratim ja to al ono, zanima me ovo.

  14. лол, сад кад крену интерпретације једне и друге стране, има да траје до ујутру

  15. jel fegi veceras?
    edit: jeste

  16. Sale d snajperist
    Moze neko fino kulturno da mi objasni foru da je Zvezda navodno FMP?

    Odgovori sam na ova pitanja.
    1. Kako se zove klub?
    2. Koje su boje i grb kluba?

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.