КК Црвена звезда

  1. Сад си ме натерао да проверим. Правила кажу овако:

    Interference occurs when:
    ...
    An official blows the whistle while the ball is in the hands of a player in the act of shooting, or the ball is in flight on a shot for a field goal,
    ...
    If the violation is committed by a defensive player, the offensive team is awarded:
    2 points, if the ball was released from the 2-point field goal area.

    Погледао сам и снимак и чује се звиждук судије и пре него што је Калинић скочио. Тако да би овде требало да је све јасно и да су поени регуларно признати.

    У пракси можда може да буде и до судијске процене, нпр. да ли је блокада део одбране играча који је направио фаул или да се судија није огласио на време, али овде све изгледа потпуно јасно.

  2. Cisti poeni, pricali smo o tome vec

  3. Mislim na ovo posle zvizduka, cirbesova banana cista kao suza

  4. Сто пута сам видео да баш после судијског звиждука се залети неко ко и није направио фаул и скине лопту да не уђе у кош и да буду досуђена само два слободна бацања.

    2 points, if the ball was released from the 2-point field goal area.

    Да то је у реду, ако је силазна путања, тј. кад је лопта у пољу коша, али не и кад је узлазна у питању. Некако нисам приметио да судије имају јединствен став по том питању. Ово му ваљда дође као пасивни офсајд у фудбалу.

  5. Brt po pravilima je opusti se

  6. Можда си то видео у НБА, не знам каква су тамо правила, могуће да се значајно разликују. У овом конкретно случају судија мора да призна кош, а у неким другим граничним, можда може да размишља о другачијој одлуци.

    То што си ти цитирао је само исечак која се одлука доноси ако је дошло до interference. А претходна два дела објашњавају шта се подразумева под interference. Нисам цитирао комплетно правило, али пронађи га и видећеш да се нигде не спомиње силазна путања.

    Псето, за Цирбеса је скроз небитно пошто је било скоро немогуће проценити на терену. А далеко од тога да је чиста.

  7. добро, можда калина и није чуо пиштаљку или је помешао са још неколико пиштаљки које су се чуле из публике сваки час, на страну то што је ђубре и што би била срамота да игра за репстацију

  8. а да ли је случајно да се баш он оглуши о звук пиштаљке? не кажем сад да ту има нешто, али има ту нешто.

  9. Псето, за Цирбеса је скроз небитно пошто је било скоро немогуће проценити на терену. А далеко од тога да је чиста.

    brate pa nebitno je i za ovu silaznu putanju-sudija svirao, tekma gotova, proslo tri dana...

    Spika o sudijama smara jebeno a ako je o sudijskim odlukama iz proslosti onda smara duplo vise

    Karani bicete veceras zavrsio sam kartu da uzivo gledam

  10. E jel 3:0
    K A S H
    A
    S
    H

  11. па добро, небитно је шта је досуђено. али можемо да дискутујемо о правилима код неких нејасних ситуација. корисно је знати правила. за цирбесову блокаду сви знају кад је кош, а кад није и дискусија се своди на исто као и код "тројке из аута".

  12. http://redstarfamily.info/2015/06/18/bejbi-sek-u-zvezdi-mogu-li-crveno-beli-transfer-bombom-da-obeleze-leto-video/

    хаха које лупетање

    треба нам још једно косово да га исплатимо, али волео бих да гледам како трешромантичари кукају

  13. лол, брт, ако је ко кукао то си ти био. годинама.

  14. треба нам још једно косово да га исплатимо,

    Јебеш плату, више би пара ће отишло на храну јер овај једе више него Штимара, Гагатар и Мусли заједно.

  15. да, кукао сам обично на своје играче и совао им фамилију где сам стигао, нисам смишљао теорије завере које укључују партизан и државни врх као и баварске илуминате

  16. Па псовао си Ракоча легенду. То је већи грех него кад псујеш Вучића и Човића.

  17. Ma Marko udara sve po spisku.

  18. ракоч је и даље први на мојој листи за разбијање главе циглом, одмах изнад ранђеловића

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.