КК Црвена звезда

  1. OVO SAMO ,,šiptar,, NEĆE LAJKOVATI!

  2. Čekamo Dulov protest jer se pre početka puštala samo srpska himna a ne i hrvatska.

  3. Nisi zabavan rasnee

  4. Cekaj imam print onog pvta bednog što si mi slao ahahah

  5. Apsolutno zasluzena pobeda i osvojen trofej. Samo to treba reci i tu stati. Nismo dozvolili da nas uvuku u njihove igre i igrarije, jednostavno smo bolji i to smo dokazali.

    Bravo momcima za sezonu, ali da vam kazem ja, ne bismo mi dobili ovo da je igrao Jovic! :D

    Maik objasnio finalnu seriju. Sto se tice proslave, nista specijalno, ni hali ni na Kalisu, ocekivali su ljudi kapiram sve ovo. Jaka Blazic ako nema IQ 75, onda nema uopste. Jebeni lik ne zna da prica a pritom je i glup.

    Sve u svemu, odlicna sezona, sledece ce biti nadam se u najmanju ruku jednaka ovoj.

    Kao sto rece jedan veliki gospodin...Svakom zlu dodje kraj.

  6. Dođoh konačno kući jebem ti posao. Nisam mogao ni da se poradujem kao čovek. Kalina i Mitrović završili na tribini i vodili navijanje jebo ih otac ludi. Cirbes novinarima davao izjavu u gaćama i pivskom flašom u rukama.

  7. Ne znam da li je neko obratio paznju na Vilijamsa, kada je pehar otisao na tribine (sacuvaj me Boze, ono treba zapaliti sve, ko se sve hvata pehara i ljubi ga, seljackije nesto nisam video u zivotu), gleda covek i smeje se, u fazonu, majko mila, koji kromanjonci.

    Branko Lazic jebao mame veceras. I pored 0-4 za tri poena, nastavio, prodirao, i pogadjao. Treba imati muda za to.

    Radonja palio baklje po kalisu, a glupi Slovenac na "Djenka stay with us'', peva Djenka stegni ga... I kao u fazonu, come here my dark chocholate, ne vidim te tamno je.

  8. AHAHAHAAHAHAHA jel moguće to za Blažiča?

  9. bvldga daj ponovo fotku, ne vidi se.

  10. Ma Pavlovic kako peca, nista specijalno..

    Gonzo, kako komentarises sudjenje, pogotovo u prvom poluvremenu?

    EDIT: inace, Jaka jedno 3 puta poveo "Zato sto ste svi verovali slepo'', prvi put u Pioniru kad se dohvatio mikrofona, i jos dva puta na Kalisu. TO mu je jedini plus u ovom finalu majke mu ga nabijem slovenske...

  11. moze li neko da baci gif sa onim ispustasnjem telesnih izlucevina na plavu gospoju?

  12. https://www.youtube.com/watch?v=W6lUyUj2Cv0

    Jebote, lik mi je postao antipatican nakon onih viceva kod Ivana Ivanovica.. Ali i dalje mi je Jovic numero uno. PA Danguba. Kakva picka grobarska, najgoru tekmu je danas odigrao. Insajder.

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.