КК Црвена звезда

  1. A Gonzo, kako komentarises sudjenje, pogotovo u prvom poluvremenu?

    Brate nećeš mi verovati, ali sam ja veoma malo video od utakmice iako sam bio u Pioniru. Zbog posla u redakciji i zatvaranja prvog izdanja (rok 21 čas) stigao sam u dvoranu tačno na poluvremenu i odmah uhvatio da porazgovaram sa Perom Antićem. Posle sam odmah otišao u pres centar Pionira da to kucam, tako da sam se u dvoranu vratio na tri minuta do kraja utakmice. Prema tome nisam pošteno ni gledao utakmicu da bih mogao da komentarišem suđenje.

  2. Sta kaze Pero? Oce da odmeni Bobija?

    Razmisljam nesto, kad bi nam centarski par bili Antic i Vucevic sledece sezone... :D

  3. Ma ne verujem za Antića. Jeste on rekao da je sve otvoreno, ali probaće Miško prvo njega da ostavi u NBA, da kapne još malop para.

  4. Ali i dalje mi je Jovic numero uno.

    зашто јеботе?

  5. Bobija ne može niko da odmeni. Mi da smo imali krštenog šutera ovu sezonu fajnal for bi nam bio 1/1

  6. Mislim da nam dođe neki crnac grdosija kao centar

  7. Čestitam vam prvu titulu u istoriji kluba
    Nego jel ovo isti onaj pehar koji ste razbijali lolo
    http://www.dodaj.rs/f/o/WD/2z6KM42K/jes.jpg

  8. Čestitaj ko čovek ako oćeš jer stvarno jesmo bolji i prestani da bacaš bedne skečeve xD

  9. Pa jesam čestito šta oćeš :)
    Ovo za pehar pitam iz čiste radoznalosti :)

  10. Izvristao sam na kalisu kad je djenka sa onom tupavom iskezenom crnackom facom poveo vrati konju glavu macvane sa sve losim izgovorom

  11. A STA CEMO SA TIM STO JE COKI DRZAO BAKLJU I SNIMLJEN JE HOCE LI ORGANI REDA KONACNO REAGOVATI I STATI OVOM COVEKU NA PUT

  12. samo da čestitam bratji na tituli, trostrukoj :**

    BRANČILO JEBI ME USTA

    axaxxaxa umro sam

  13. Sve smo izneli kao prava ekipa i bili smo gospoda i na terenu i van njega. Mogu da kažem da je ovo bila sezona bez ikakve mrlje za nas. Prezadovoljan sam i ponosan. Ne zato što sam kapiten, nego zato što sam samo deo ovog tima koji je pokazao veliko srce. Sada konačno imamo vremena i da proslavimo uspešnu sezonu", rekao je Mitrović i dodao da o će planove za novu sezonu ekipa kovati posle zasluženog odmora.

    Izvristao sam na kalisu kad je djenka sa onom tupavom iskezenom crnackom facom poveo vrati konju glavu macvane sa sve losim izgovorom

    „Iako po rečima nekih za nas igraju vanzemaljci i da smo lošiji tim, mi tako lošiji smo uspeli da dobijemo njih bolje. Sad idemo da slavimo titulu. Vidimo se u julu“

    https://www.youtube.com/watch?v=W6lUyUj2Cv0

    http://www.coolfbcovers.com/covers-images/thumbs/like-a-sir-meme-fb-cover.jpg

  14. Lepo kaze covek BILI. Sezona se zavrsila, Boze moj...

    Neko se na terenu nabadao u jaja, a neko cutao, neko pljuvao na sav glas i omalozavao Zvezdu, a neko pricao normalno. Neko posle treceg puta rekao dobro sam, a neko pokazivao kurceve... Verujem da je na to mislio.

  15. Jbg mlato, mi smo cigani. I to cigani koji misle da navijaju ya Yveydu a ne ya fmp. Shvati nas brt...

  16. Али најјача сцена ми је била кад Данга Гробар на постољу пева: "Напред Звезда!"

    Ali i dalje mi je Jovic numero uno.

    Што, бре, не волиш Јовкета? Гађа тројке преко пола, још и добро свира гитару, шта ћеш више? Лололо

  17. Ahahaha ali kad sam video Radonju kako maše bakljom a ovi mu skandiraju "Silovo si svinju Radonja" a on se onako smeška pokvareno i klima glavom teo sam dumrem hahaha

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.