КК Црвена звезда

  1. Znaci ja sam ovo palio vise puta, tacnije 4 komada. To je isto kao da ja sad nekome pricam o voznji a nikada nisam vozio.

  2. Ja sam ovo palio kad si gurao nosxu da upali poyy

  3. Kako se pokrene da gori ova baklja. Na koji nacin?

  4. Na guranje pali axaxaxaxa

  5. Rasni vaparizuj se

  6. Aj bre bezi debilu

  7. Rasninu sam reko al to se podrazumeva valjda

  8. Nemaš argumente pa pišeš gluposti. Vrlo zanimljivo. Ako se neko razume u pirotehniku na ovom sajtu onda sam to ja.

  9. Rasni i cokula pravili vatromet za dvanesti rodjendan 30min 2014-e

  10. Da se vratimo košarci. Jeste ukapirali da su sve novine prenele kao neverovatan sportski potez to što je Dulo ostao na dodeli pehara. Pa to je valjda normalno.
    Dulova armija novinara.

  11. Haha, neko okacio posle uspeha orlica, lici mi na puju

    САД КАД БРАЗИЛЦИ КРЕНУ СА ИНВАЗИЈОМ НА СРБСКЕ ФЕЈЗБУК СТАТУСЕ
    -ОТКАД ВИ ТО ПРАТИТЕ ФУДБАЛ ХЕХЕХЕ
    -ХВАЛА ТИ СКОЛАРИ НА ПРЕЛЕПОМ ДЕТИЊСТВУ.
    -НИСТЕ ВИ ОСВОЈИЛИ СВЕТСКО ПРВЕНСТВО У ЧИЛЕУ 1987. ТА ДРЖАВА ВИШЕ НЕ ПОСТОЈИ. ВИ СТЕ НОВА ДРЖАВА!!!
    -МИ СМО АВАНГАРДА И ЧИТАМО КОЕЉА, А ВИ ПАОРИ ГЛЕДАЈТЕ ПАЕВЕ, ШАЛВИЈУ И ТОМУ ПАНТЕРСА
    -ДОЂИТЕ У РИЈО ДЕ ЖАНЕЈИРО ДА ВИДИТЕ ШТА СУ ЧАСОВИ ЉУБАВИ ЧЕТНИЧКИ ПЛАЋЕНИЦИ ИЗ ОУКЛАНДА И СИДНЕЈА
    -ГДЕ ВАМ ЈЕ АДРЕСА САВЕЗА ПИЧКЕ СРБСКЕ, НИЈЕ НА ТЕРАЗИЈАМА НЕГО У ПАЗОВИ!!!
    -ЛАКО ВАМ ЈЕ ДА БУДЕТЕ СВЕЦКИ ПРВАЦИ КАД ЈЕ ТОЛО ПОКРО ПАРЕ СА КОСОВА И ПАРЕ КОЈЕ СУ БИЛЕ НАМЕЊЕНЕ ГЛАДНОЈ ЂЕЦИ У ЈУЖНОЈ СОМАЛИЈИ
    -БЛАТЕРУ ПИЧКО ЛОПОВСКА ЗАШТО БРАЗИЛ КАО ПЕТОСТРУКИ СВЕЦКИ ПРВАК ИМА ТАКАВ ТРЕТМАН ОД СТРАНЕ ФИФА МАФИЈОЗА А СРБИЈА КОЈА ДО ПРЕ ПАР ГОДИНА НИЈЕ НИ ПОСТОЈАЛА ЈЕ ФИФИН И УЕФИН МЕЂУДРЖАВНИ ПРОЈЕКАТ
    -НИЈЕ СРБИЈА СВЕЦКИ ПРВАК НЕГО СФРЈ СРБИЈА И ЦРНА ГОРА ТЕЛЕКОМ ДИВА

    Inace, Djenka okacio neku poruku na instagramu, licni na dovidjenja kraj ljubavi medju nama...

  12. HAHA TAKOE TAČNO SMO FMP OD DRŽAVE KOLIKO SMO NAZIVA PROMENILI U POSLEDNJIH 100 GODINA LOLO

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.