КК Црвена звезда

  1. Ima 2+1, ali team option. Sto znaci da se mi pitamo oko ugovora. Djenka ide, smorih se. Od proslave se sećam samo njegovog vrati konju glavu mačvane.

    Možda nam dođe Zagorac

  2. Taman krenuo da kucam da si mi ovo ti rekao pa ako ne bude da tebe psuju ljudi

  3. Pa kad si se ubio ko zver ahhahahaah

    Za djenku se znalo da ide i to za mastan ugovor posle plejofa aba lige jer se popisao po paci

  4. Cuti, nisam ni znao da sam pao s nekog zidica. Imam masnicu na stopalu.

    Bas me zanima kako cemo odraditi ovaj prelazni rok. Sve mi se nesto cini da moze Pero Antic da bane

  5. Hahaha debeli jedva smo te digli da preskocimo. A kad smo se vracali kad si skocio ljudi mislili zemljotres

    A realno nam ne treba puno...treba nam solidan plej i solidan centar(ako cirbesara ostane) i neki jebac mame na poziciji crnca. I guduric kao rezerva na poziciji crnca

    Out: mwill, djenka, bobi, jaka

  6. kontam da će ključ svega biti radonja

  7. Odatle su mi nepoznate ogrebotine znaci. Ahhahaha, kako ste uspeli bez krana da me dignete.

    Tipujem i na Kuzmica. A ocekujem nekog camugu sutera dobrog. Pitanje je da li Jaka ide, iako mu je realno vreme. Sto se mene tice, samo Brancilo da ostane

  8. Neki crnac Grk centar došao bre

  9. naravno, gusti ko da je sijamski blizanac brančila lololo

    elem đe ste to bili pa padali jebo vas

  10. Mrzi me sad da tražim moje postove od pre 2,3 godine za Brančila. Najgotivnija glava u ekipi. Ne bih se iznenadio ako bi on sledeće sezone mnogo više uzimao u napadu loptu.

    Ma na Kališu, na proslavi ovoj. Peli me uz neki zid, jebem li ga. Nije da se sećam najjasnije

  11. i ranije sam te prozivao za brančila lololo

  12. Ma čini mi se da si jednom rekao da ćeš mi podariti BJ zbog svega što si pričao za njega lolo

  13. Čović je rekao da što više ljudi kupi sezonske zbog para.
    Prodato je vrlo malo.

  14. Волео би' једино да оде Блажич. Ту је две године, није напредовао уопште у односу на прву сезону. Плус је очајно играо сад на крају. Има солидну статистику у ЕЛ и ваљда уговор на још једну годину дана. Тако да можда и може да се ували за неке паре.

  15. Nije ni hiljadu prodato.

  16. S obzirom da je preprodaja prodato je sasvim dovoljno. Mada su skuplje nego prosle sezone ali bice loodnica u pioniru

    Vidis da branka nisam stavio u out ne mogu napisati to. Branko do kraja karijere kod nas pa u strucni stab

  17. Sofo je ispusen, vise bih voleo da nam misko nadje nekog novog cirbesa koji je jeftiniji...a pare potrositi na nekog programiranog na >15ppm

  18. Prodato 1200 pre neki dan jos. Tako da je to lepa cifra s obzirom na cenu.
    Kad porastem bicu Brancilo

  19. Ko ce bre da plati za jaku? Ova godina mu je ono +1 zahvaliti mu se i cao

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.