КК Црвена звезда

  1. RADONJA OSTANI

  2. Na poziciji 5 dolaze Jokić i Kuzmić
    Dolazi Nedović i NBA bek (ne smem da otkrijem ime).

  3. Pantersko ludilo & evaluacija istog - Komad u 3 cina - Danilo Kis & Semjuel Beket

    1998

    Mali Kalemegdan - Brt, Rakocevic je dobar, ali nije evroligaski kalibar. Petogodisnji plan zahteva ozbiljnije igrace, cuo sam da pregovaramo sa Stojakovicem.
    Baric: Tako je brt, na centru smo isto tanki, pitanje je da li Divac ostaje duze.
    2002
    Mali Kalemegdan: Brt, ne vidim da se moramo plasiti Pancevaca, Norman Richardson i Aleksej Nesovic garantuju opstanak.
    Baric: Tako je brt, jebacemo plejautoa.

    Zavesa, kraj prvog cina

    2005
    Mali Kalemegdan: Brt, Zmago je ukockao i cenim da grobosi duvaju ove godine. DOgodine idemo na f4.
    Baric: Tako je brt, Keselj i Bjelica ce biti rezerve dogodine
    2010
    Mali Kalemegdan: Brt, smorili su jbg. Mislim realno koga zaboli za nesto sto i nije sport, kapiras probacuju loptu kroz obruc jbt koga to interesuje tri zemlje igraju.
    Baric: Tako je brt, bojkot.

    Kraj drugog cina, zavesa

    2011
    Zeleznik: Brt, ono sta seru mislim jedu govna. Jel nas dres i grb? Jeste. Msm Zeleznik jbt
    Baric: Tako je brt, pionir da grmi

    2015:
    Zeleznik: Brt, Gaudlok je ono ok, ali za f4 nam trebaju ozbiljnij imena jbg, Nedovic plus iz Golden Stejta neki bek dobar
    Baric: Tako je brt, msm da igraju EL sa Gaudlokom jbt

    2017:
    Zeleznik: Brt, jbt koga zaboli za Zeleznik ajmo na odbojku. Jbt, kao vratice se dogodine u evrokup, koga boli kurac
    Baric: Realno

    Zavesa - Kraj

  4. Nemoj deki. Spijuni su medju nama

  5. Vidi ga Vučićpeder, konačno su te skinuli sa artana u Lazi, pa ti se vratilo nešto svesti i odmah si rešio da napišeš post. Simpatično.

  6. Nisam bio u Lazi, banovala me naprednjacko-ciganska zgadija da vas ne prcam avangardno.

    Sta ima u Informeru, kako gazda Vucicevic?

  7. Cao vucicupederu kakosi

  8. DRŽAVNI PROEKAT CRVENI ŽELEZNIK NA VODI!!!111

  9. I ja bi bio lepo da sam sedam dana cepo bendzose

  10. Ne znam koji kurac svi vicete da jaka odlazi, on ima jos godinu dana ugovora.

  11. Jaka je debil. Oće da ispadne heroj, a zasere kad je najvažnije.

  12. U narodu poznatiji kao mudoser.

  13. Jaka ima opcionalnih godinu dana ugovora koliko ja znam

  14. Na poziciji 5 dolaze Jokić i Kuzmić
    Dolazi Nedović i NBA bek (ne smem da otkrijem ime).

    Ако је ово тачно, онда ћемо лагано да се прошетамо до нове трипле круне, плус и Топ 8 није немогућ. Мада бих волео да видим и Загорца код нас. Подсећа по стилу игре на Бодирогу. Мада реалније је да дође Кешељ.

  15. Tesko keselj. Em smo popunjeni na toj poziciji, em nesto ne mirise radonju

  16. Pa prozivao ga preko drustvenih mreza

  17. Jaka je teška debilčina. Situacija iz kafane od pre mesec i po dana, prepričava mi ortak:

    Kalina, Edo Murić, Sava Lešić i Jaka u kafani, Jaka smara neku devojku pola sata, ona ga ne jebe dva posto i lik ode. Prilazi joj drug posle toga, kaže - Molim?? Znaš ti koga si iskulirala? Ma znam, kaže, smarao me lik već pre. I ništa, on tu posle blejao s njom, pokazala mu poruke od Jake, kaže koje su to pičkopaćeničke fore haha... Reko jesi smuvao bar ti tu ribu, kaže ma de da skidam Jaki ribu, si lud

    Ne znam što ga gotive ljudi toliko, Jaka je indijanac. Neko napisao kako nije napredovao u Zvezdi. Koji kurac napredovao, dečko se unazadio totalno. On je dok je bio u Olimpiji imao utakmice sa po 30 poena u Evroligi, nemojte da se zajebavamo, svi smo se radovali kad smo čuli da će da dođe. Sad u drugom delu sezone momak ne može vola da ubode, a i u odbrani je dosta pao. Tako da ako postoji mogućnost, on da se tera u kurac, ali ostaje 90% jbg.

  18. Secam se Gusti kad smo zajednickim snagama branili Brancila dok ga je neretko nestrpljiva bagra napadala!
    Inace priznajem da sam se mnogo ogresio sto se tice Djenke, ispljuvah ga na polusezoni ljudski. Za Dangubu i dalje imam isti stav - tanka prica skroz i najvece moje razocarenje.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.