КК Црвена звезда

  1. Nudili smo valjda golubovicu prosle godine ugovor, ali posto je grobar, nije hteo, a i dobio je dobre pare od turaka.

    Gonzo, stojanovic je jos prosle godine dogovorio odlazak u spaniju ja mislim

  2. mitke ne mozes da shvatis jer nisi citao Kisha 6pt

  3. Da znas da cu morati. Stavim Vivaldijevo proljece zavalim se u naslonjacu. pa polako.

  4. Gonzo, stojanovic je jos prosle godine dogovorio odlazak u spaniju ja mislim

    Uopšte se ne radi o tome, nego ti kažem da ga Radonja ne želi.

  5. Pametan radonja.

    Kad smo kod radonje de su oni sto su ga pljuvali?

  6. Ja sam ga pljuvao. Prošlu sezonu je zasrao, ovu nije.

  7. Dobro bre rasnin pitam za ove normalne

  8. Ajde ne seri i ovde majmune. Realno radonja je usro proslu sezonu, nije se jos naucio. Ove godine je izdominirao. Treba da ostane.

  9. Kako ti mozes da pocinjes recenicu sa "realno"?

  10. Ti si ko narikače jug prozivaju debilnim forama i jedino oni misle da su u pravu.
    Nego Radonja je mnogo puta zajebao u Evrokupu prošle godine. Ali sad je sve bolji. 2017. osvajamo evroligu.

  11. Nije Radonja bio kriv, Nelson je, od kad je on otisao nama je svanulo.
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .

    stecan pozz

  12. Šilb je isto kriv bio lolololo

  13. A jeste Šilb bio igračina.

  14. Meni je Adam Morison najaci strejndzer koji je igrao kod nas.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.