КК Црвена звезда

  1. za tebe je samhain intelektualac. mislim rebron. ovo čobanković na vosu ne bi rekao. strašno.

  2. Ај одјеби, идиоте.

  3. Zao mi je sto stojanovic ide

    Stojanovića neće Radonja.

  4. Nemam pojma ja sam pre skoro godinu dana rekao da od rebe nema nista a isto mislim i sada. Nece doci ni do nivoa cveleta fazon

    Guduric mora u 12 a za davidovca mislim da je rano.

  5. Како уопште можете да кажете нешто за дечка кад сте га једва виђали да игра лоло. Ја гледом једном само кад је било нештп 40 разлике и играли Каплановић, Ребић и слични целу четвртину.

  6. Dovoljno mi je bilo to sto sam video.

  7. Vladimir Golubovic is no.1 target for Red Star starting center position to replace Boban Marjanovic. Not Ognjen Kuzmic as the rumour says.

  8. Evo eurohups ili neki tnjiteras?

  9. Ma kenjaju po tviteru

  10. Kakav je ovaj Golubovic, nisam pratio Spance ove godine?

  11. Pa nije nešto baš blistao u Unikahi. Njega je Zvezda htela da dovede još 2010. kada je otišao iz Olimpije.

  12. Kad bi sledeće sezone samo osvojili ABA i dmaću ligu, ne moramo kup. Čisto da održimo kontinuitet.

  13. znaci novi Samardziski...

  14. Ne bih voleo da dodje golubovic

  15. vucicupederu

    Pantersko ludilo & evaluacija istog - Komad u 3 cina - Danilo Kis & Semjuel Beket

    1998

    Mali Kalemegdan - Brt, Rakocevic je dobar, ali nije evroligaski kalibar. Petogodisnji plan zahteva ozbiljnije igrace, cuo sam da pregovaramo sa Stojakovicem.
    Baric: Tako je brt, na centru smo isto tanki, pitanje je da li Divac ostaje duze.
    2002
    Mali Kalemegdan: Brt, ne vidim da se moramo plasiti Pancevaca, Norman Richardson i Aleksej Nesovic garantuju opstanak.
    Baric: Tako je brt, jebacemo plejautoa.

    Zavesa, kraj prvog cina

    2005
    Mali Kalemegdan: Brt, Zmago je ukockao i cenim da grobosi duvaju ove godine. DOgodine idemo na f4.
    Baric: Tako je brt, Keselj i Bjelica ce biti rezerve dogodine
    2010
    Mali Kalemegdan: Brt, smorili su jbg. Mislim realno koga zaboli za nesto sto i nije sport, kapiras probacuju loptu kroz obruc jbt koga to interesuje tri zemlje igraju.
    Baric: Tako je brt, bojkot.

    Kraj drugog cina, zavesa

    2011
    Zeleznik: Brt, ono sta seru mislim jedu govna. Jel nas dres i grb? Jeste. Msm Zeleznik jbt
    Baric: Tako je brt, pionir da grmi

    2015:
    Zeleznik: Brt, Gaudlok je ono ok, ali za f4 nam trebaju ozbiljnij imena jbg, Nedovic plus iz Golden Stejta neki bek dobar
    Baric: Tako je brt, msm da igraju EL sa Gaudlokom jbt

    2017:
    Zeleznik: Brt, jbt koga zaboli za Zeleznik ajmo na odbojku. Jbt, kao vratice se dogodine u evrokup, koga boli kurac
    Baric: Realno

    Zavesa - Kraj

    Одлично. Јављам ти се из редакције Блица, јер желимо да знаш да смо те приметили и да ћемо те пратити. Ако наставиш да напредујеш, верујемо да ћеш у блиској будућности достићи овај ниво:
    http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-fudbal/274159/Razgovor-sa-djavolom-ili-kako-je-srpski-fudbal-ostao-bez-duse

    Само тако настави.

  16. vucicupederu
    Pantersko ludilo & evaluacija istog - Komad u 3 cina - Danilo Kis & Semjuel Beket

    http://www.njuskalo.hr/image-bigger/ekstenzije-kosu/prodajem-kosu-bobana-rajovica-slika-14883845.jpg

  17. Zavesa - Kraj

    Kraj je bio u četvrtak.

  18. Ne može nivo blica niko dostići jbg

  19. Vucicpeder moze ko iz picke

  20. Ja samo ne shvatam kako njemu nije bilo mrsko da pokrene svoje ganglije (cca 4 komada) da iskuca sve ovo...

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.