КК Црвена звезда

  1. Biće da je Pseto u pravu, ovaj Gudura će jebati. Ima muda, nema šta

    Jel vi to i dalje sumnjate?

  2. 25 poena cijelo drugo poluvrijeme. Šta bismo da ovi nisu levati?!

  3. Jebo li te Gudura in d pakšu, vidi šta radi!!!

  4. Kenja mi se od Gudure. Poyy

  5. Изгледа да је одлучено и да се Мекелу уручи шут карта.

  6. Nemojte napadati decka nackli je i treba istrpeti decije bolesti da bi se formirao kao igrac lol

    Ne ozb bice gudura prava mala zverina

  7. Ko jebe mekela vis da je pedercina jbt mwill sleteo samo da mu je ostalo magije u rukama nista vise ne treba nam

  8. Dokad vazi suspenzija za Wilijamsa.
    Oće igrati protiv Bajerna?

  9. 1 decembra
    ako je 2og utakmica oce

  10. U Evroligi može tek protiv Himkija... Bajern, Strazbur i Real su u novembru.

  11. Daćemo mu Štimcev dres.

  12. Jbt kaliram da oni u NBA heroin koriste, a Wilijams suspendovan zbog marihuane.

  13. Vidim ja svi u NBA mršavi,nikakvi, zubi im poispadali, od horsine sigurno. PAJDO JE KRIV ŠTO JE PROPO ISTOK!!!1

  14. Pijem kafu malopre i paralelno gledam Niznji-Neptunas i razmisljam o igri, realno uvek sam objektivan iako navijam za Partizan ali Zvezda je klasicna Evrokup ekipa. Sta je, ne prija vam ovo sto sam rekao, pa i ne treba da vam prija ali to je surova realnost nikad necete dostici kvalitet u evropskim takmicenjima kao PARTIZAN JSD. Osvojite Evroligu pa se posle uporedjujte sa nekim.

  15. Ако се све ово обистини, зваћемо те Михаило, јер доносиш лепе вести као архангел.

    Архангелеееееее!

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.