КК Црвена звезда

  1. Ovu sezonu ćemo nakupiti 25 miliona dugova zato što menjamo 20 igrača, pa će opet Ćoki da nas zamrzava.

  2. http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2015&mm=11&dd=11&nav_id=1061811

    ево нове вести о новој евролиги, било би лепо кад би нам оставили макар то једно место, да регионално првенство има смисла уопште.
    ако не дају ово једно директно, него рецимо два у квалификацијама, поред химкија, уникса, уникахе, валенсије и ових турака који немају гарантовано место - дарушафака и каршијака, нема смисла ни да се покушава.
    мада ако ништа друго, еврокуп ће бити јак поприлично, па и то није смак света, само што ће евролигаши имати далеко веће паре него сад.

    'ајде човке легендо, избори то место за АБА лигу, па да те лијемо у бронзи!

  3. кад почиње тај нови систем? од следеће сезоне?

  4. да, од 2016./2017. сезоне.

  5. додуше на спортанду нема ништа о овоме што пише б92, тако да питај бога шта ће бити с тим једним местом, да л' ће уопште бити ил' јок.

    едит: претпостављам да је АБА лиги највећи конкурент за то место ВТБ лига, мада ту су и турци и италијани, сви су исплативији маркетиншки, нешто сам скептичан да ће дати то место АБА-и.

  6. Od sledeće.

    Vrlo malo verovatno da imamo to jedno mesto. Jer se liga pravi po ugledu na NBA jebeni, i gleda se samo "ja bogat ti gowno".

    Eh, a kad se setim kako je nekad moglo bez budžeta da se dođe do F4, igrači peške išli na F4, samo dobar trener, i eto... :(

  7. Супер су ти те прозивке брт, само тако настави.

    Не мораш да усераваш потенционалну иоле озбиљну причу таквим глупостима. Немам намеру да те увредим, исто бих рекао било коме ко би почео да серенда у том правцу.

    едит: океј, шаљив си, јасно, само што ће сад да се накачи још двадесет раснија и усрасмо све, не може се прочитати ништа смислено.

  8. Ništa smisleno, samo bahato.

  9. I tući ispod pojasa. Dosta je bilo kurčenja.

  10. Koju ozbiljnu priču? I oni koji su na višoj instanci od nas, bleje i čekaju vesti od nekih tamo iz Barselone (Španije).

    O Simonu ili Mekelu možda i možemo da pričamo, to je u odnosu na ovo lokalna stvar, iako se ni za to ne pitamo, već Radonja/Čović, a opet o formatu EL se ne pitaju ni oni, tako da imaš predstavu koliko je to nama daleko.

    Druga stvar što mi već ide na klinac taj novi format, i Bogom danih 11 ekipa, koji taman ispali iz svojih prvih liga, igraju EL, pa sam kivan.

    A to za prozivke sam bio poluozbiljan, jer ranije nisi imao min budžet da moraš da imaš, posle ubaciše da bude 4m ili koliko već, sad izgleda moraš 40, i na to sam mislio, a to što bi se vrv popalili pojedini zbog nekih insinuacija, nužno zlo jbg.

    I da, uwredio si me... :o(

  11. Sta je ovo sa evroligom? Ocemo igrati sl godine?

  12. Jek dobijamo mi ili Poljaci to 1 mesto?

  13. Pa eno na prethodnoj strani isto to okačeno, sa b92. Al' sumnjam nešto da će to biti.
    Ako bude, ko prvi od aba ligaša uđe u tu novu evroligu praktično ne izlazi više, jako teško da će ih iko skinuti.

  14. Jbg, nisam vidio to na prethodnoj strani, košarku pratim vrlo kratko, he he

  15. сере ми се од ових вести, гуглају фри ејџнтс и одма наслов ШКАРТ ИЗ ЕНБИЕЈА ДОЛАЗИ У ЗВЕЗДУ и кад отвориш видиш да наводно у клубу се интересују за чамугу е па нека се напуше курца новинари

  16. Au! Sumnjam da će ikoga dovoditi, ali ko bi ga znao.

    Jebotelebac, čović je već uspeo da pokrade pare od srebrenice, a nisu im ni legle na račun. KAKVA LEGENDA!

  17. Ako bude, ko prvi od aba ligaša uđe u tu novu evroligu praktično ne izlazi više, jako teško da će ih iko skinuti.

    Ovo i ja mislim. Nažalost.

    Jebotelebac, čović je već uspeo da pokrade pare od srebrenice, a nisu im ni legle na račun. KAKVA LEGENDA!

    Ne moraš svaku potencijalno iole ozbiljniju priču da useravaš glupostima! lol

    Ne dolazi, to jedu govna standardno svaki čas nekog iskopaju.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.