КК Црвена звезда

  1. HWALA TI N00000L00000!!!1

    N01E ;D

  2. baš sam krenuo da objavim link sa blicovog sajta
    koje smeće od novinarstva strašno

  3. Млатони
    RIP evropska kosarka

    +100000000000
    Овакве ствари уништавају европску кошарку. Није то НБА па да играју само клубови из САД (плус Торонто). Европа има педесетак земаља, различити народи, који у свему мисле да су бољи од других, па и у кошарци. Евролига затворена, Еврокуп скоро исто тако (смањује се на 24 клуба). Зна се да најбољи европски играчи долзе из Србије, Хрватске, Литваније, ако АБА Лига нема 2 представника у Евролиги и плус минимум 4 представника у Еврокупу, који је смисао играња кошарке на Балкану? Нико неће да игра и прави играче само за 16 клубова. Чим сиротиња и мање познати клубови из богатих земаља не буду били у могућности да играју са најјачима, у тим земљама више нико неће тренирати кошарку. Што би неко тренирао у Металцу, Борцу, Војводини, па чак и у Звезди и у Партизану, ако клуб за који навија не може да игра са најјачима. Што би онда неко уопште играо и за Валенсију, Сарагосу, Виртус, Скаволини, Шоле...?

    Италијани, Французи и Немци ће први одустајати већих улагања у кошарку. И плус што оваква Евролига се поклапа са терминима које ће имати репрезентације у овим новим квалификацијама за европска првенства. У ФИБА су неки метузалеми који живе у педестим годинама прошлог века и неспособни су да се договоре са људима из УЛЕБ-а.

  4. svaka tekma kotkuće će biti fešta, jes da će da nas uglavnom jebe ko stigne, al ono, puniće se Arena,

    Ovo

    jes da će da nas uglavnom jebe ko stigne

    i ovo

    al ono, puniće se Arena

    jednostavno ne mozes smestiti u istu recenicu. Kao da ne znate da smo najgovnjiviji sloj ljudi i da necemo istovarati djubar po ekipi posle svakog poraza. Sad kad nas Bajern razguzi 30 razlike i Strazbur sledece nedelje 25, protiv Reala ce doci 5 soma ljudi max.

  5. Чим сиротиња и мање познати клубови из богатих земаља не буду били у могућности да играју са најјачима, у тим земљама више нико неће тренирати кошарку. Што би неко тренирао у Металцу, Борцу, Војводини, па чак и у Звезди и у Партизану, ако клуб за који навија не може да игра са најјачима. Што би онда неко уопште играо и за Валенсију, Сарагосу, Виртус, Скаволини, Шоле...?

    каква логика. сад ће сви да напусте кошарку зато што не могу да играју евролигу, лол.

    Нико неће да игра прави играче само за 16 клубова.

    нађе се неко увек
    http://sport.blic.rs/data/images/2015-09-21/670013_misko-raznatovic-menadzer170915ras-foto-oliver-bunic1099_ff.jpg?ver=1442818657

  6. Za Evrokup se nazire da Aba ima 4 tima, tj. Novosel je rekao da očekuje 4 mesta, al ne u smislu "al bi bilo do jaja da imamo 4 mesta" nego više "vrlo je verovatno da imamo 4 mesta".

    LOL što bi neko trenirao u Met/Bor/Voši/... kao da oni igraju i sad sa najjačima, pa Metalac je izborio taj neki Evrokup pa iskulirao. Ne igraju svi timovi da bi igrali EL, i nije realno da svi igraju EL, evo npr. Hajduk iz Kule u fudbalu (sad već ugašen, al postoji FK Kula na njegovim temeljima), on nikad nije hteo da bude šampion, čini mi se da ima jedan trofej nebitno, hteo je da pere pare (zna se kome), da prepušta bodove (zna se kome), da pravi zvrčke (zna se kome, i kojim navijačima)... Da l je neko rekao " e Hajduk K. ne može da igra LŠ ajd da ga gasimo". Glupost je to.

    Plus što ti igrači nisu osuđeni da igraju za života u toj nekoj Fuenlabradi, mogu oni da idu dalje komotno.

    A i mislim da će vrlo verovatno vremenom proširivati ligu. Nemci su poslednjih godina počeli da ulažu u košarku, neveruem da će da prestnu, pa Bajern protiv koga igramo danas, i koga ćemo jebati jako, je praktično rekao Kariju uzmi kolko hoćeš dovodi koga hoćeš, samo da vidimo napredak. (mada sin mu je sportski direktor, možda muljaju lool).

    A kad da stave termine, utorkom i sredom, u 20:45? Pa da se razmišlja da l da gledamo Real - CSKA u košarci ili fudbalu? A kontam da će se El preskakati tih nedelja kad su kval. jer jelte igrači ne mogu na 2 mesta u isto vreme da budu.

  7. Jel su ubili Arkana ili niko nije ovo komentarisao, nijesam citao postove?

    http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2015&mm=11&dd=12&nav_id=1062123

  8. Kažu ovi insajderi da je sve laž. Osim da idu Simon i Mekel.

  9. Чим сиротиња и мање познати клубови из богатих земаља не буду били у могућности да играју са најјачима, у тим земљама више нико неће тренирати кошарку. Што би неко тренирао у Металцу, Борцу, Војводини, па чак и у Звезди и у Партизану, ако клуб за који навија не може да игра са најјачима. Што би онда неко уопште играо и за Валенсију, Сарагосу, Виртус, Скаволини, Шоле...?

    Ma da li si ovo izgovorio, molim te lepo? Jebeš, jel tako? Troluješ, sigurno.

  10. Скочко, не тролујем. Кад ти смањиш младим играча проходност у велике клубове и што је најважније одмеравање снага са најјачим клубовима континента, ти спречаваш њихово напредовање. Или ће такви остати осућени да играју у полуаматерским такмичењима, или ће их водити са 16-17 година у најјаче европске клубове и даваће им држављанство. А онда су све репрезентације угасиле, тј. већина њих. По овоме је лакше ући у Лигу Шампиона, него у Евролигу. Не свиђа ми се овакав концепт јер знам да је сад 2012. година, да би сад ми уместо вас Гробара кукали на овој теми.

    каква логика. сад ће сви да напусте кошарку зато што не могу да играју евролигу, лол.

    Па нормално. Што, да неће можда квалитетни играчи да играју ФИБА Еврочелинџ? Коме је у интересу да улаже у било који клуб који не игра тамо где су најбољи и где је највећа зарада?

  11. Bolje da si rekao da se zajebavaš, majke mi.

  12. ako nas puste da igramo el biće jako dobro
    ako nas ne puste biće jako loše
    ĐOKA KOKA REŠIO EL TAKO DE JE JAKO DOBRO
    ĐOLO NE PLAĆA POREZ NEGO FINANSIRA KKCZ

  13. Bolje da si rekao da se zajebavaš, majke mi.

    Ја тебе не разумем шта хоћеш да кажеш.
    Како мислиш да јачаш конкуренцију у Европи, ако затвориш једно такмичење и онемогућиш већини европских клубова да се такмиче. Колико само америчких играча не упадне у НБА, па се преко Европе лакше врате назад него кроз развојне и слабије професионалне лиге (некадашња ЦБА). Баш зато што је у Европи лакше доћи до изражаја и бити примећен зато су и долазили. Ако покушаваш у Европи која има 50 земља да правиш лигу сличну НБА, то је унапред осуђено на пропаст јер би онда морао да лигу за млађе категорије, сличну НЦАА да би стварао нове квалитетне играче, или да УЛЕБ направи треће европско такмичење (као некад Куп Кораћа).

  14. Kaže da je glupost to što pričaš.

    HOĆEMO LI JEBATI BRAJANTA? BRAJANT BIĆE JEBAN, ČINI MI SE, AL BAJERN ĆE NAS GENERALNO VEROVATNO MOŽDA SVAKAKO OUUVAJ DOBITI

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.