КК Црвена звезда

  1. SAD JE MENI JASNO, ČOVIĆ TEMPIRA FORMU ZA EVROKUP, HOĆE DOSVOJI, I ONDA OP ZVEZDA U EL, HAH JES VRAGOLAN!

  2. Није глупост. Видећу га већ од следеће сезоне шта ће да прича.

  3. ČOVIĆU LEGENDOOO BEKO!

  4. DU JU FIL DEVOUŠN?

  5. Па нормално. Што, да неће можда квалитетни играчи да играју ФИБА Еврочелинџ? Коме је у интересу да улаже у било који клуб који не игра тамо где су најбољи и где је највећа зарада?

    јеси ти уопште свестан колико сада кошаркаша игра евролигу, а колико све те еврочеленџе и домаће лиге? онако процентуално, отприлике?

  6. Dobijamo 7 razlike, zapamtite ovaj post pičke.

  7. ETO KOŠARKA U AMERIKAMA PROPALA JER IMA SAMO NBA I SAMO TO ONI IGRAJU I NIKO NEĆE DA TRENIRA KOŠARKU JER NE MOŽE U NBA, JEBIGA TEŠKO JE

  8. Lagano gubim živce gledajući Psetovog Guduru.

  9. Cirbes jebe standardno. Opet se gubimo minut ipo pre kraja četvrtine. Jebote,radonja traži tajm aut i mi gubimo loptu posle 3 sekunde u sledećem napadu. Guduri se opraša mlad je naučiće.

  10. JEBAĆE IH LUDI ŠTIME.

  11. Šalabajzer
    Lagano gubim živce gledajući Psetovog Guduru.

    Nemoj tako brt kakav si to čovek jbt dečko je kosovar nema ni 100 kvadrata i pasata po članu porodice a ti mu pljuješ igrača kojeg gura.

  12. OTIŠAO SAM PIŠATI NA PLUS 5! ŠTA RADIMOOO???

  13. NE ZNAM BRT EVO NJAMKE!

  14. Štimara prekinuo seriju od 16 uzastopnih promašaja sa linije za slobodna bacanja.

  15. Jebo ti ja mater Radonjicu kad drzis 7+ minuta u igri retardiranog Rebica a Mekel ni u protokolu

  16. Povređen je Mekel sine

  17. U odbrani kriminal, prolaze nas laganini, bez bloka, solo.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.