КК Црвена звезда

  1. Ako dobijemo Bajern u BG i Strazbur trebalo bi gotovo sigurno da idemo dalje.

  2. Koji smo mi kraljevi!
    Nevidjeni kraljevi!
    ŠTIMA VODJA( navijaca).

  3. са те две победе је практично сигурно.
    чак и са једном победом је могуће, али да се не изгуби од бајерна 12 разлике, додуше зависи шта ће они да пораде.

  4. Ауу, како је требало једно овако вече и свети зглоб Мекела Гала.

  5. Pa da. Nadajmo se da neće biti iznenađenja više, kao Strazbur-Fener. Onda idemo garant.

  6. Ajde bre ne jedite bar sad govna za Rebića, Simona i ostale, gle kakvu su tekmu odigrali. Pljujte ih kad zaseru nešto.
    Mada meni najbolji na meču Jović. Kako je čovek organizovao sve akcije, čudo.
    19 asistencija i jedna izgubljena lopta, ej!

    P.S. Nek ide ovaj Mekel više, daleko mu lepa kuća. Gle i samo kako sve vreme glumi povredu, mame mu ga pokvarene. Stvarno sam očekivao više od njega, ali da je govedo, govedo je.

  7. али јовић 19 асистенција, еј!
    не знам који је рекорд ЕЛ, можда је и претекао.

  8. Jovatar imao 19 asistencija jbt

    JAVI SE BRNDRNGA

  9. дабоме, рекордер, до сад је било оних вилијамсових 17.

  10. Јовић 19 асистенција? Неки нови рекорд можда?

  11. Još kad se ćaća Vilijams tivra, auuu, JE-BA-ĆE-MO!

  12. Jović 19 asistencija, rekord Evrolige. Jebem ti sunce.

  13. Јбт, не верујем! 19 асистенција! Јовке зајеб'о Ронда!
    http://www.euroleague.net/main/results/showgame?gamecode=50&seasoncode=E2015

  14. Biće gore navijanje u Areni.

  15. A Wilijams se kurčio sa 16 asistencija ja msm.

  16. Ovo je u stvari taktika da prolazimo u top 16 sa minimumom uloženog truda. Igramo taman koliko nam treba.

  17. сад ме ова тема подсећа на оно коментарисање нове евролиге, качио је стеван принт, кад је изашла прва вест: "аааа, говна у оделима уништише кошарку", кад је изашла друга вест о могућој проходности из аба лиге "тако је, ово је добра ствар, биће пара за клубове". исто тако и овде, до пола утакмице им јебаше мајку сви, чим је мало кренуло "ааааааа освајамо ааааааа држите се шпанци и руси кад дођете у арену". хаха.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.