Prijava

nemoj da se čudite ako izgubimo od darušafake. zajebani su turci, ne dajte da vas zavara 0-5 skor. još su malo razgazili ovu novu arenu, eno feneru ubaciše stotku

Fener su jebali u ligi.

Opasna ce biti utakmica sa darusafakom jer svi brisu kurac od njih, sigurno ce hteti da konacno pobede nekoga ali mislim da ako opet odigramo laganeze protiv mzt-a kao protiv groblja da mogu da nam ga puse kurac turci

A i bice rastereceni jbg nemaju nikakve sanse za prolaz jebe im se tacno

Bogami ako proradi dabl dabl mašina Furkan Aldemir može zajebano biti. Nemojte srati jbg, usraćemo ih. Ako treba da se plašim ekipe u kojoj je jedan od glavnih igrača Luka Harangodi da ga jebeš onda..

хахахаха јебени радоња

Kapira čovek da se ovaj ciganjiše kad diže navijače i mlati rukama.

https://youtu.be/Z_d4hH3utp8?t=29m13s

симонова одбрана на 29:13, знате какву одбрану игра, разбија!

зунзар обичан, као кад одеш на баскет у насељу и буде ту неки живахан маторац који ти нонстоп држи руку на лицу и једну на струку, залепи се к'о фластер и маже те знојчином кад год стигне, никад не признаје фаул, а тражи исти кад га поклопиш и не успе да избаци лопту при шуту, е то је симон. зунзар.

зунзар обичан, као кад одеш на баскет у насељу и буде ту неки живахан маторац који ти нонстоп држи руку на лицу и једну на струку, залепи се к'о фластер и маже те знојчином кад год стигне, никад не признаје фаул, а тражи исти кад га поклопиш и не успе да избаци лопту при шуту, е то је симон. зунзар.

Pretera ga sad Coa. Ni ja ne volim ćelavu glavu i skoči mi pritisak na 300 kad vidim da se namešta da šutne trojku, ali ne mogu da mu osporim da je sasvim dobar odbrambeni igrač iz jednog prostog razloga - ima neverovatnu volju da je igra.

слажем се, нисам стварно мислио да је старац и да маже друге знојем. остало да.
џДДДДД

остало да.

;D

POGLEDAJ ME SAD SKORO DA SAM SJEDI STARAC

ја верујем да је он противнику више иритантан него што је добар одбрамбени играч, оно, излуди те колико је неуморан и досадан, нонстоп рука на лицу, а кад није онда млатара неуморно, и трчи досада болесна не стаје, и онда се смори човек и реши да искулира остатак текме, за то јесте симон одличан.

Čuo sam da će Zvezda ove sezone ući u Top 4 ekipe u Evroligi, i to od lika kome je čovićev zet drugar iz srednje.

то су исто Chule37 и неке моје познанице

и мој брат из Пријепоља

During the 2014 transfer season, Kinsey was offered to Lokomotiv Kuban but it was decided that he was unable to help the Russian club. Actually, Lokomotiv rejected Kinsey, considering him “finished” as a player. Obviously that hurt the player’s basketball pride.

O Kinziju i Lokomotivi, evo zašto je dao onu izjavu.

http://www.eurohoops.net/euroleague/180074/tarence-kinsey-im-going-to-kill-lokomotiv-everytime-i-see-them