КК Црвена звезда

  1. Abdulase cu li da nam padisah organizuje F4 sl godine neka ga dobri Alah blagoslovi i 70 dijevica nek mu mile budu u dzenetu

  2. Abdulah...što mi je to poznato ime...a da, beše trener u Partizanu.

  3. Barem tako kaze poglavica iz Kuca, vojevoda Vujos

  4. Еј, Бомбаш! поздравља те Човић легенда поручио ти је ово: #pitajteBojanaRadovanovicabivsegclanaUOFKPartizan

    http://www.telegraf.rs/sport/2486047-covic-odgovarao-na-pitanja-navijaca-bez-cenzure-o-dolasku-teodosica-na-leto-zelji-milutinova-da-igra-u-zvezdi-parama-sa-kosova

  5. kad odgovori koga je zvao na telefon posle jedne sednice vlade mozemo da pricamo

  6. BOMBAS ZNA! Ustekao pare za opremu za pracenje poziva tako sto nije isao u bioskop.

  7. ko još ide u bioskop kad se može skinuti 240p torent

  8. samo remetu da odgovorim, ne mrzim te brate da ides da me proganjas po forumu, samo sam rekao da nemas pojma o filmovima, ne znaci da te mrzim.

  9. Ja na svega par tema na forumu već neko vreme. Tipa filmovi, pivo i kk crvena zvezda kao navijac fmpa. I onda na zvezdinoj temi odgovorim tebi, koji nisi navijac i ja tebe proganjam. Kul bro.

    Ne znam kad si to rekao, linkuj da se podsetim. Nezavisno od toga mislim da si debil, ne brini se.

  10. nemoj da tvrdis da sam lazov, raskrinkacu te dokazima, barem 10 postova u kojima me prozivas bez da sam te pomenuo

  11. Stani, treba da me spomeneš da bih te prozivao, šta? Pa ne prozivam te jer me spominješ nego jer si debil.
    Poenta je da te ne proganjam po forumu, kada slučajno naletim na tvoj post, naravno da ću te natovariti govnima jer tako i treba raditi s ljudima poput tebe. Ono, jako si pogodan za takve stvari.

    Moja tvrdnja se odnosi na to da je to tovarenje govnima posebno učestalo na temama na kojima ja po defaultu boravim i koje čitam.

    Nemoj da spinuješ, nije lepo.

  12. Pa ne prozivam te jer me spominješ nego jer si debil

    Hahahaha

  13. brt nijedna uvreda nece izbrisati cinjenicu da me proganjas i da nemas pojma o filmovima

  14. Al što misli da može da me iznervira. Mukica. Ne pale trikovi velikog vođe kod mene Bombi. :*

  15. bombaj će ti dovesti Partlidžanove navijače da ti pale stan. Tako je radio 2000. Zbog bombajevih durgara je Slobodan pao.

  16. Dobro znaj da uvek tu sam ja
    dobro znaj da necu nikada
    da te ostavim, dok se ne pojavi
    neka druga slicnog imena

  17. Zvezdo, znaj, da ludo volim te
    iako si sada efempe
    nismo Dzajića više armija
    sad je glavni Cović legenda

  18. Jesu prepravke radili vođe navijača paće? (čitaj: navijali za Zvezdu, pa znaju sve pesme, i nije im teško da zamene poneku reč)

    Ili je tvojih ruku delo? (rekao bih mozga, ali bombas ≠ mozak)

  19. Мене само интересује шта се дешава у његовој глави кад објави овако неки небулозан коментар. Које осјећање преовладава у њему? Да ли је то бијес, да ли је то олакшање, или пак можда срећа, или нешто друго? Ако ће ти писање на овој нашој теми помоћи да испољиш неке своје фрустрације или да надвладаш комплексе и страхове, добродошао си да пишеш, све док то теби користи као вентил, мада би боље било да потражиш помоћ стручног лица, психолога или психијатра, јер није нормално да један клуб у теби изазове толико негативних емоција.

    С вјером у твоје изљечење,
    Митке.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.