Prijava

Kakvo bijedno vađenje Boža Barselone lol

Аахах а стварно делује као најбеднија вађењка лоло ал јебига такое

lajn of, ambivalencija, ful..elokventna verzija bombasa

Još reci da ti je zanimanje lajf kouč!

E brt ti si svecki čovek i sve, reci mi šta radiš s prljavi gaćoni i to kad odeš negde? :))))

Јеботе, превише сам очекивао, ни не умете да се пљујете као некад. КАКВЕ САД ГАЋОНЕ

Motivisano istinitim pvtom koji je stigao luksu čini mi se

Све у свему, лајт варијанта. Вукајлија пропо. Много бољи хејт сам очекивао, много бољи.

Ako hoćeš prženje, obrni ploču, popljuj paću, ali ne paću kao klub, nego spomeni kako nema žive duše na paćinim tekmama, i šou počinje instant. #kašikara

dupla radost, da ne postim kako me krenulo palo bi pušenje večeras, ali ne od pseta

prekini da me proganjaš, plašiš me

солидан прољев се прска

зар није Жалгирис требао да буде ''најлакша'' утакмица кући?

ахахаха ДОШО БРАТ ЛАКИША МАЛО ДА ПОЛИВА

prekini da me proganjaš, plašiš me

ti si na mojoj temi.

Oj brale Milaknis

pre karanja Zvezde, kurac malo plakni

Ulanovas
pozobao zvezdu kao ovas

Dobra je bila Zvezda, ali je Žalgiris bio do jaja ovu tekmu. ALi mislim da se videlo da je Zvezda kvalitetniji tim, ne u nekoj bruka meri, ali da se videlo.

Mislim da je Zvezda imala priliku da ih lomi početkom treće, oni su tu tad pogodili nekoliko do jaja teških šuteva, ukenjao ih je i jedan ofanzivni skok jbg i održali su se tu a onda su stvarno do jaja odigrali četvrtu, smireno i pametno.

Ne mogu da prestanem da se čudim tome koliko je Zvezdina publika najodvratnija na svetu, kako su se ućutali kad je Žalgiris odbio taj nalet kraj druge početak treće i ponovo poveo sa 1-3 razlike, atmosfera je bila kao da Real lomi kičmu Zvezdi sa 15 razlike.

Cigani su najgori lajavci oni prljavi, kulovi, rajetinska bagra

AJDE ODJEBITE TARZANI JEBO VAS ĆIĆO U PIČKU