Prijava

Slušaj ti ovo navijanje bedno

ПУНИ КУЧКУ У СРЕД БЕОГРАДА

Ovakvu zvezdu ću ubuduće da gledam kao što gledam cska kad prenose, bez imalo nervoze, bar dok ne dovedu krštenog igrača koji može da skoči, pa neka ima 3.4 poena po utakmici. Dobro znam da je nemoguće ali trudiću se da me boli kurac. Živce mi pojedoše s ovakvim dopuštanjem ofanzivnih skokova. U redu bre da im se odbiju dve lopte i eventualno uhvate tri, ali ovo... Zaboravio čova kuzmića na klupi, koliko god da je loš ofanzivno danas bio, majku mu jebem dobar je makar da malo zagradi reket i pokupi koju loptu, ali ne, neka ga do 4 minuta pre kraja, koji će ti kurac.

ахахах ВРЛО БРЗО СТЕ СЕ ЗАСИТИЛИ БАСКЕТОМ

braćo jeba vas ekipa koja ima isti naziv kao Štimčev nadimak, treba se zapitati svakako

štime žalgiris is not satisfied

ЗАШТО ЋУТИТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

Илија Ковачић умро.

Lazić indeks -8, za, pazi sad, 23 minuta. Ne pamtim da sam video lošiji indeks korisnosti na toliko odigranih minuta.

Запата, иди шлихтај се Кешељу да ти среди посао вани.

Срање што ово нисмо искористили за 5-5, ових 4-6 и 95% сигурних 4-7 после Фенера ће утицати на наша говна од навијача, против Арманија ће бити 14 хиљада дај боже

S armanijem smo već igrali, pomešao si s nekim, na koga si mislio? Real je tu negde posle fenera čini mi se.

Не капирам ово за Кешеља, плс елаборирај.

Запата, иди шлихтај се Кешељу да ти среди посао вани.

Haha, wat?

Nisam bio u prilici da gledam s pažnjom, ali što Jović nije igrao 4/4? Zato što je Volters kidao? (lol) Pa čak i tad, neka belog crnje na dvojci, ovog na kecu, jer nam crni crnja kurcu ne valja u pičku materiju!

Ovo pitam ponajviše jer sam čekao asist falila mi od jovića.

Стијево дај одговори ми, још десетак мин сам при компу

Грешка, Макаби је после Фенера.

Па чуо сам да си смарао Кешеља нешто око посла кад сте се дружили ви Пујани с њим. Смешно ми што је баш Кешељ циганштура вам мрска.

Hahaha kakva promena ponašanja Zapate odjednom!

E brt ti si svecki čovek i sve, reci mi šta radiš s prljavi gaćoni i to kad odeš negde? :))))

Прво- никад нисам био ПУЈАН. Провео сам пар дана на том чету њиховом у почетку али пре ере кад су наватали Кешеља.

Друго- Не верујем да Кешељ може да среди посао у мом лајн оф ворку.

Треће- Према Кешељу имам неку амбиваленцију, љаксе је ал' није фул љаксе.

Четврто- МА ПУНИ БРЕ КУЧКУ ВЕСТЕРМАНЕЕЕЕЕЕЕЕЕ