КК Црвена звезда

  1. Odakle ti podatak o prihodima?

    Ma coki je legendica, za cas ce on to da ispegla :)

  2. A jbm li ga, moguce je sve...Mada ne verujem da bi bas tek tako dozvolio cist minus od 2.5 miliona evra...Ima sigurno neke zackoljice...

  3. Pseto, jesi ostrašćen, šta je sad? :D

    Nista osim sto si 23,7 puta ostrasceniji od mene pa mi bas bilo cudno da mi to spocitavas

  4. Grobari

    Ostrasceniji su

  5. Izgleda da nije prodato mnogo karata za Makabi. A igra se u Areni, ako bude poluprazna šta će pomisliti Ročesti, Feldin, Lesor i ekipa koji su pričali kako jedva čekaju da igraju pred Delijama u areni hahah.

  6. Pa biće bezveze ha ha ha

  7. само да добијемо

  8. Ne znam brate, kad su poluprazne tribine mene takav blam oblije kao da su mi naišli gosti a nemam rakije niti hrane da ih ponudim eto.

  9. Тилмо можда и нису видећемо кад почне ја ниђе званичан број нисам видео.

  10. Ajd da vidimo..ako nas nadjača himna evrolige u drugoj tekmi kući, onda smo stvarno go kurac. Xd

  11. Нови паркет. Оно црно срање око терена, као да смо Бамберг.

    https://twitter.com/kkcrvenazvezda/status/923574235372638210

  12. Ма јебо паркет ХД. Тилмо заиста ако нас надјача химна па онда нек изгубимо од шунтавог Поноса Израела

  13. па како ћеш да привучеш 15 иљада медиокритета мутавих ако немаш резултате, наравно да ће да зврји празна хала

  14. Кмеее дај боже да те навијачи демантују Марко у 19сати хД

  15. па неће сад али за три кола кад буде серија од четри пораза у евролиге неће ни пионир напунити

  16. Колико видим на овом студију пре текме горња празна очекивано доња се пуни полако до почетка врв пуна

  17. И за очекивати је мања посјета сад кад је отишла скоро цијела прошлогодишња екипа.

  18. а глупо је то мало морају се и ови подржати колико ја знам ово је последња сезона у ЕЛ по уговору оно ваљда?

  19. Опет Ане Пантер судија.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.