КК Црвена звезда

  1. UBACIMO ALKESANDRAKG U AKVARIJUM I BOCKAJMO GA ŠTAPOM DA ODPLIVA DO GRBA CRBENE ZVEZDE AJME

  2. хаха ал глупо не дају да се чврсто игра па јебем ти матер аби те набоо уф уф

  3. Клач Дангубић.

  4. јбт какви њихови поени у последњем нападу брате..

  5. Prićićemo blizu i izgiubti o ostaće žal za pobedom.

  6. као сад нпр

  7. Имал ђе Фелдина играчине?

  8. Haha, mitke, očekivano.

    Nije ga išao šut, pa bože moj, šta je trebalo, k'o bjelica da siluje za tri dok ne ubode nešto

  9. генерално лоше издање свију играча јеби га биће боље можда ХД

  10. александаркг
    Haha, mitke, očekivano.

    Nije ga išao šut, pa bože moj, šta je trebalo, k'o bjelica da siluje za tri dok ne ubode nešto

    https://s1.postimg.org/1jkcfr23e5/1509303209027_r.jpg

  11. sa većim uživanjem sam gledao onaj tim sa savom lešićem, bojanom popovićem i filipom čovićem nego ovo sad

    klasična evrokup ekipa koju je u sred beograda razbio još evrokupskiji bamberg

  12. Јбг, фалило је тих Бјелица+Фелдин 20+ поена на које смо до сад навикли. Лесор је и даље телац у одбрани са јако лошом леђном техником и осјећаје да наслони од таблу. Чуди ме што са Добрићем раније Алимпије није тражио неке отворене тројке, буквално је 8 играча имало неку озбиљнију минутажу вечерас.

  13. рекао сам већ на другом месту, кад гледам ову екипу исисавају живот из мене ко кад гледам "бољи живот", чемер јебем ти

  14. DABOGDA IZGUBILI SA SEST NULA

  15. Нити може Рочести сам, нити можемо без центра.

  16. Deje onaj Nastasic, bio solidan.

  17. настић

    одличан је био, болује сад мало

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.