КК Црвена звезда

  1. ђоваку забранити да долази на утакмице

  2. Добра текма за Ђовака у Пиреју идемо по победу уморни су од Фењера!

  3. Па шта хоћете, добро се кретали Добрић и Радичевић. Још је Добрић успео да погоди обруч кад је шутирао тројке. Не може Евролига да се игра без центра.

  4. Tri matorca, tri poluigraca i sest dunstera... eto, to je ovaj sastav

  5. nema veze samo da osvojimo ABA ligu i zaradimo na kraju sezone od punih arenahahaa

  6. Komsinica iz Zeleznika sigurno ide na F16, ne klonjujte duhom dragi panteri. Nego pola pantera bojkot vojvodu Coka, nesta su se posvadjali, el panteri traze drugu legendu?

  7. чега ф16? већ смо у ф16 јер евролига има 16 тимова

  8. Alimpijević prca legendinu ćerku

  9. неша илић прцо волтерса

  10. чега ф16? већ смо у ф16 јер евролига има 16 тимова

    хахаха, чуј Вучка ф16

  11. мислим да вас зајебава

  12. Proćićemo grupu, ko god da nam dođe.

  13. Ех те авангардне пошалице, стварно префињен смисао за хумор, мора се признати.

    Године и године читања књига, нема шта. Шта је за лектиру задао велики Дуле за овај мјесец, да се и ми мусавци мало едукујемо?

  14. па не гледа евролигу откако партизан не учествује а тад је била и групна фаза и све

  15. пошто смо вас зајебавали прошле сезоне за топ9, чини ми се да вас зајебава да ћете бити задњи сад.

  16. To bi zapravo bila skroz korektna prozivka ako je na to mislio

  17. Кажем ја, то је та сакривена шала, није за сваког. Што би Жигара реко, мангупи су то...

  18. митке се сад прави важан, а не би укапирао да није објашњено.

  19. Не бих брт, мое наивно срце не може тако подле шале да прихвати. У њему само љубав станује.

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.