Prijava

Vidi mi za ovu salamu pls.

Ti mislis da te ja nipodastavam a stvarno pravim biznis propozišn, msm kurac biznis, da mi ucinis uslugu da mi das na popustu ovu sendvič salamu jer u idei deru. Tvoja dobra volja

Namerno ti ne pišem na pvt jer ćeš i na pvt misliti da te zajebavam

Koliko je kg te salame? Ozb sad

Nije na kilo ima samo vakumirana pakovanja i mnogo je ukusna

Zašto je neko hteo Crnogorce povrediti kesom kokica?

Ah vakuum...pa onda bih i ja bio zainteresovan.

Al Boriša sa onom blokadom pa onda alejup kucanje. MI LI NA

Dobra je ovo ekipa, da ostane na okupu i napadamo f4 u Beogradu.

Pa mozda napadnete F4 al sto opet u beogradu jel tolko EL propo pa mora na dve godine tamo se igra

Kapiram otimanje i to, ali radite to malo suptilnije jebeno. Evo zapamtite moje reci, napravice problem citavoj istocnoj evropi ovo odrzavanje vucica na vlasti, lecenje zvezdaskih kompleksa i mafijanje, sto u fudbalu, sto u kosarci... kao kec na 10 svaka vasa akcija onima koji se zalazu da citav region odjebu iz eminentnih evropskih takmicenja. koji vam je bre kurac, smirite se malo.

Bombi, odrali smo ih skoro 50 razlike, kakvo otimanje. Eno Evroliga na zvaničnoj FB strani srdačno čestitala Zvezdi povratak.

Kakav problem lolo, pa svi vole da vide klub iz Srbije u EL, ovde je košarka život.

Neko vreme je to bio paća, sad Zvezda već nekoliko godina predstavlja Srbiju u najelitnijem takmičenju, prihvati to.

ne moze brate to je jace od nas, nabili ste nam komplekse i gotovo, sad moramo da otimamo jedno 20-30 god da se bar malo zahilujemo ;/

dako vucic pozivi naravno, nadam se

ne trolujem ozb, pa nije niko lud i corav jebeno...

pa ok, covic lud je moras razumeti to, nista ne prepusta slucaju

Ne bih voleo Tea u Zvezdi. Imao je ok karijeru, ne treba mu ovo blato. Igrački ga želim, jer je 5% igrača koji je bio, poješće ga mlađi. Ali previše je veliko ime da na taj način završi karijeru