Prijava

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10158058213683725&id=139018223724

KK Crvena Zvezda
U Crvenu zvezdu je došao prilično nečujno, a iz kluba odlazi kao istinski heroj. Na svakoj utakmici, pri svakom šutu bio je koncentrisan i potpuno posvećen crveno-belim bojama. Plejof je bilo njegovo vreme, a trofeji i nagrade su se samo nizali.

Bili, hvala za sve trofeje, velike utakmice i koševe za pobedu. Hvala za svaki korak koji smo zajedno napravili da bismo bili tamo gde smo sada. Srećno u nastavku karijere! Vidimo se veoma brzo u tvojoj kući, a Beograd i Crvena zvezda će uvek biti tvoj dom!

Thank you Billy! You’ll always be a part of Red and White Family! Good luck

#kkcz #WeAreTheTeam

Hvala za svaki korak koji smo zajedno napravili da bismo bili tamo gde smo sada.

Hahah kakvo suptilno pišanje po paći

Ćilmara, ako si ti provalio onda je sve osim suptilnog.

Tilmo, znaš li da za džvedždu navija 90% bosanaca? Msm, ne branim west bombich albiona ali to ti je krajnje nepatriotski, zato će za dvaez godina Niš biti Nishë

Jebemo cibonu 30-40 razlike, ali mi se ne sviđa igra. Sve na individualni kvalitet i šibaj trojke.

Nemamo sistem ko kod Radonje, jes bio uskouman al mu je ekipa znala šta radi.

Daj Radonju opet ozb

Pa dobro, zverina je Lojd, nema tu. Za ovih 7 godina upumpavanja brutalno puno novca u Zvezdu (kao i nama, kad je bio Tadići) mislim da će izboriti jedan F4 unutar 5 godina... to je neka realnost jbg. Jedna država jedan tim. Da li je to ova godina ne znam, ne pratim sport uopšte od marta, i super mi je. Ali da će zvezda na f4 uskoro, to sigurno. Neće osvojiti, ali igraće. Mada ko zna kako će izgledati EL u narednim godinama zbog pandemije i sukoba uleb-fiba.

Generalno, post-covid sport kako će izgledati, potpuno je nepredvidivo, pandemija je maltene unistila manje popularne sportove, čak se i jedna košarka muči. Jedino fuca i NBA opstaju nekako , uz ogromne udarce. I NFL u americi.

Za 20 godina ćilmo junior više će pratiti e-sports, verovatno time izazvavši šlog ćaletu ali to je evolucija.

bombas
opet se lozis

Pa više mi je ovo za rubriku "jeste li znali".

Ceo svet vrteo ovaj snimak, video ga i ja milion puta. Baš se iznenadio da je to bio Džordan Lojd.

Ladno lik uzeo i prsten te godine. Xd

Каква доминација, Салетова машина ради пуном паром! Личимо на Радоњину Звезду. Следећи је Жалгирис, ако Бог да побеђујемо. Сале је тренерчина, верујем у ову екипу.

Žalgiris ima 2:0. Dobio u gostima Himki i Olimpijakos.

Posle toga idemo na Asvel, izgubio od Valensije 2p u gostima, Armani ih posle dobio.

Nema lakih protivnika, nije ovo doba paće da igraju protiv timova iz beneluxa i sa skorom 2-183928 prođu dalje.

Hvala Bogu što, kad mi je bilo prebitno, a to su godine 20-25, Paćko moj je kidao. Sada, kada ne mogu da kažem da mi je svejedno, ali sramota je onim žarom ložiti se, Paćko je bulja.