Prijava

A Brus budala na bauštelu ide

Ne slazem se sa trenerom.

KK Crvena Zvezda Telekom Meridian Bet SNS

то ће све имати смисла ако дође неки полонара или марјановић као појачање или калинић

a sto zna' ja, taj polonara ima prosek od tacno 2.9p ove sezone deluje nebitno, Bobi i Kalina (koji igra na njegovoj poziciji) su vec preozbiljna pojacanja sto nije ne moguce sa novim sponzorima i de mo

па добро али полонара је добар играч играо је добро кад сам га пратион на ел фантази ваљда и то
али боби и калина ухх таман да оде онај холанд

ма јебо те доводи тог марјановића шта тамо глуми бон вивана не игра уопште има милионе дођи врати се ми центра немамо једно 4 сезоне

радуљица низ воду хитно

Igrao je dobro protiv srbije xd

Ma bezi slabo je to, vidis da se dovode sad samo kapitalci, raduljici dati sansu do leta da se vrati u kondiciju kad je igrao u shandongu xd

ма добро нека дође онда бобиша или калинић не буним се хехе а са оваквим спољним играчима центар нам не треба хахаха
ЈЕБОТЕ КАМПАЦО ВИЛДОЗА НЕДОВИЋ какви играчи

Ne ali sad sam na tviteru video sliku Covketa i Vesne i pise "Vojaz i Brreskvica" umro sam xdd

незнам немам твитер непратим па стави слику овде неки СС да се и ми смијемо

kasno vidjeh, nema sta slika covketa legende i zene mu i pise VOJAZ I BRESKVICA :D

čović kuka kako nemaju para sve se daje partizanu kme kme, tri dana posle toga dovodi se lebron XD

Haha wojaž i breskvica odlican stos

totalno debilno al sam se ismejao, nidje veze

Kampaco ne igra protiv barse, pa dal su toliko nesposobni ovi u upravi ja neveruem

sta, jel povredjen vec?