Ko poslednji pobednik 83 /spam u nazivu prevelik/

  1. al ne ide, a sve bi bilo lepo da nije bilo par sitnica koje su mi otežale ove dane... ipak ide sve kako treba, ali moglo je mnogo lakše...

  2. Pa,uvek postoje "dežurni userivači slike,situacije,događaja"..(ne samo osobe,nego i sitnice-kako kažeš)
    To mu dođe pod obavezno.
    Nemoj se jediš,sad si u svojoj Vuka-sekti :)))

  3. još par minuta sam tu... a onda idem...u boj...sa kalkulacijom prodajne cene i robnom karticom...avaj...
    koju sliku ne vidiš, posledju...sad će da je namestim...staviću drugu, suština je ista...

  4. Nisi me uspavala Gogo, naprotiv! Baš lepa priča! Tj. dve takve... :)
    madafaka, kakvi to problemi kvare raspoloženje? :)

  5. Osecas es ko poslednje govno, al' to skrivas i cuvas k'o tajnu?

  6. samo ćutim, a glasno bih psovno... oj Frankfurtu jebem li ti Majnuuu... :)

  7. E,što sam lenja,ljudi-kao mrcina prvoklasna!
    Čim nema časova,odmah se razlenjim do besvesti..

  8. kakvi to problemi kvare raspoloženje?

    ovi

    sa kalkulacijom prodajne cene i robnom karticom

  9. E, što bih ja volela da mogu da se ulenjim... 'Bem ti januar i školovanje i sve! :)
    madafaka, da ti je sa srećom... To neka ekonimija, 'vamo, tamo, jel? :/

    Chavez, pitaj modove gde da ti pišem plus za odabir stiha! :)

  10. Madafaka,u mislima smo s tobom,cenimo da ćeš d'izdržiš i to :)))

    Jes,Jaco,di da udaramo plusEve? :))

  11. I ti voliš Čorbu? :)

    madafaka, ako će ti bude lakšije, neću ni ja dugo, čekaju i mene moje papirčine... :/

  12. Ja se divim ljudima koji se razumeju u ekonomiju,matematiku,menadžment i ostale hogvortske nauke...:)))

  13. ko ne voli Čorbu...
    da znate da mi je sad bolje, kad znam da imam moralnu podršku...

  14. Imaš, još kako... :)
    Evo, ja sam već otišla da ti pravim društvo! :))
    Pozdravljam vas!

  15. Nogekako nego imaš podršku! :))
    Jaca i ja smo ovde Pera i Paja portiri,pomažemo u teškim trenuTcima :))
    Pozdrav Jaco-Pero(ili Pajo)? :))

  16. a ja sam tu još 10 minuta, da napišem defku... (kakav marketing, a?)

  17. Ajd' i ja vas pozdravljam :)

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.