Prijava

Evo moje defke su na latinici, neka ih čita :p

Nama što pišemo latinicom lupaj pluseve što ti izlazimo u susret.
A ovima što te zajebavaju lupaj minuse, lololo

Види овог, сваку ситуацију ће искористити за рекламирање. :Р

Мислио сам на СМарка. Мада ни Гамби није погрешио кад се уметнуо ту. :)

Јесте. Од сад ћу да минусирам све латиничне дефке, а кренућу од вас двојице.

Ja sam stoka, samo ja, samo jaaaaaaaaaaa
Jer Smarka i previše zanima skor, reklameeeeeeeeeeeeeeee

Baja je otvorio temu i popalio, ostavio nas da se primamo.....

Мучи, бановаће те опет због спемовања.

Аа Aa
Бб Bb
Вв Vv
Гг Gg
Дд Dd
Ђђ Đđ
Ее Ee
Жж Žž
Зз Zz
Ии Ii
Јј Jj
Кк Kk
Лл Ll
Љљ Ljlj
Мм Mm
Нн Nn
Њњ Njnj
Оо Oo
Пп Pp
Рр Rr
Сс Ss
Тт Tt
Ћћ Ćć
Уу Uu
Фф Ff
Хх Hh
Цц Cc
Чч Čč
Џџ Dždž
Шш Šš

Ето решења.

Pa majku mu jebem desetak slova se razlikuje, nije mandarinski.

Treba uvesti glasovnu podršku, da se ne mora čitati, nego stisneš plej i udri. To bi bio pos'o!

Al' vas popali nečiji dupli...

Al' vas popali nečiji dupli...

gle, odes na neki site di se konventira cirilica i latinica, c/p i rijesen problem. stvarno nije bozje slovo, ako stvarno imas volju za citanjem definicije. ja sam naucila cirilicu zbog vuke, al svejedno odem si konventirat jer mi stvarno nekad tlaka citat one dugacke defke.

zabiravih

gle, odes na neki site di se konventira cirilica i latinica, c/p i rijesen problem. stvarno nije bozje slovo, ako stvarno imas volju za citanjem definicije. ja sam naucila cirilicu zbog vuke, al svejedno odem si konventirat jer mi stvarno nekad tlaka citat one dugacke defke.

Немам шта више рећи. Девојка објаснила.

Само да додам, да није мало тужно што причамо истим језиком (да јесте исти по свим лигнгвистичким правилима), а да ви нас "не разумете"?

Objavljujemo rat cirilicarima! Juriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis!

Само напред. Ми ваше оружје разумемо и знамо га користити. Али наше оружје је тајновито вама!

Ja sam bio ubedjen da oni uce i cirilicu(ne u skoli nego sami) da ga jebem kad vec ima mogucnosti da se jezik pise na dva pisma zasto ne iskoristiti je ?

Au stvarno ste lenji. Pa ako znaš latinicu, naučićeš lagano i ćirilicu a pogledaj gore En_Dotter ti je stavio sva slova. Vidi koliko razlike ima. 5%.
Vi ili ste stvarno toliko lenji ili ste jako bezobrazni foliranti. Nešto od toga jeste.