Prijava

mogu misliti kako dobro ide, čak i 520d je jako dobar.

Iskreno, nikad ne bih uzeo auto koji ima već ugrađen plin. Ali ako je sve u redu sa autom i da spustiš za jedno 300 ojra može da bude dobra kupovina.

Sjebo sam se, mislio sam na ovu hondu lolo, mada i ona prva dolazi u obzir

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/6320291/honda-civic-14-i

Ma ti sa Hondom nemaš greške, samo ako nije izraubovan do bola, vidim da je sa placa, nego ne piše odakle je uvezen.

Šta mislite, jel se isplati uzeti ovo

Da. Hečbek.

Jebo te bog maloprije opalio na pravcu 180, mrakuša, fuga svjetla milina, i izleće mi ker na ulicu, smotah u lijevu stranu kad rupčaga nije mogla veća da bude, sve odvalih, umalo jezik nisam otkinuo sve te jebalo, polako vozite

Što ne zva da te šlepamo?

Superb je neuništiv!

Bog na nebu, Superb na zemlji.

Superb=VW, VW=Golf2 => Superb=Golf2 => Superb je neuništiv
Odo da izvedem još koji zaključak.

Ma dosta je bilo o Citraću i Alfi, ajmo o nekim autima.

Citroen je auto za pomorce. Nije čak ni za žene pomoraca, nego baš za pomorce.

Zajeban most, moraš vratiti u četvrtu.

MOST STRAVE: ides prvo malo uzbrdo pa nizbrdo. jebote.

kad smo kod strave, zimus jedno vece preko noci zalutah preko nekih svajcarskih planina, naveo me gps kaze krace, nema zive duse na putu, sneg i krivine ko da se penjes na alpe (sam duhovit).
malo mi bilo frka vise na foru, gde me vodi ovo govno sto nisam iso autoputem okolo, sve sam cekao da upadnem u neki jarak sa automobilima a svi imaju garmin gps :)
kako god, na prevoju kafana osvetljena ko jelka cuje se muzika napolju, posle mi bilo lakse.

vozio sam skoro istim putem, kad lepo i dan, bas lepo da se vozi, pogled super, cak i skrati vreme voznje malo, u pravu gps.

Jebo te bog maloprije opalio na pravcu 180, mrakuša, fuga svjetla milina, i izleće mi ker na ulicu, smotah u lijevu stranu kad rupčaga nije mogla veća da bude, sve odvalih, umalo jezik nisam otkinuo sve te jebalo, polako vozite

Odvadi malo kad lazes, da si naglo smotao pri 180 vadili bi te uplakanog iz neke njive.