Automobilizam

  1. Ne lupaj nije svaki auto jugo.

  2. Mada ne znam ko je pisao to lolo

  3. Posto si dovoljno glup i kurcevit da to uradis, platim ti 100 dinara da to uradis, naravno u svom autu.

  4. Ne pali se. I napisao si 2 puta da to uradiš.
    Cimao sam te a sad ozb. Preveliki su 180 ali ako voziš normalan auto imaš ga na volanu još. Gume se podrazumevaju da su ok

  5. Vidi se da si veliki poznavalac. Pun price, samouveren, a pameti i znanja iza price nimalo. Da si nekada cuo za "moose test", znao bi da vecina auta "pada" na njemu vec na 70-80km/h. Kontrola auta pri trzaju na 180km/h pokazuje samo da si glup, nista vise.
    Evo dacu ti 200 dinara da dokazes svoju pricu.

  6. kad smo kod strave, zimus jedno vece preko noci zalutah preko nekih svajcarskih planina, naveo me gps kaze krace, nema zive duse na putu, sneg i krivine ko da se penjes na alpe (sam duhovit)

    Opa, i vi Švajcarci imate Crnu Goru.

  7. lol Jeri
    pa nigdje nisam napisao da sam naglo
    duga svjetla, skontao kerušu milu na ok razdaljini, usporio i skrenuo u lijevo jer je bio otvoren pravac

    a i auto mi ima 1.7-1.8 tona pa me više strah za kera bilo no za mene

  8. Nema veze, nisi vise u prici, sad ce Bohor za 200 dinara da pokaze kako je moguce i naglo skrenuti i drzati auto pod kontrolom. Postavicemo snimak ovde na temu da vidite.

  9. Makaronac
    Jebo te bog maloprije opalio na pravcu 180, mrakuša, fuga svjetla milina, i izleće mi ker na ulicu, smotah u lijevu stranu kad rupčaga nije mogla veća da bude, sve odvalih, umalo jezik nisam otkinuo sve te jebalo, polako vozite

    Makaronac
    lol Jeri
    pa nigdje nisam napisao da sam naglo
    duga svjetla, skontao kerušu milu na ok razdaljini, usporio i skrenuo u lijevo jer je bio otvoren pravac

    a i auto mi ima 1.7-1.8 tona pa me više strah za kera bilo no za mene

    Znaci ker nije izletio, vise je onako nonsalantno izasao na put. To je bitno za pricu.

    Boxere? Oce li biti stogod?

  10. bas je "izleteo" xD

    ... na ulicu Iva, sav zadihan, zahuktao, ko lokomotiva.

  11. Bazile, da, nonšalantno prvo lijevom prednjom nogom. Još je bitno za priču koje je boje.

    Ček, Makaronac, ti si stvarno odvalio trap?

  12. Jel ti trazio neki dinar kad si usporio?

  13. tiše, tamo, golfonostalgičar

  14. Ajde bjež, ti ni nemaš kola.

    Makaronac, da nije plavi sa fluorescentnim prslukom.

  15. Na kraju nece biti ni da je noc ali ce se pokazati po gps merenju da je isao minimun 210km/h

  16. Nema boxera da se javi, izgleda da nije uspeo

  17. Ajmo još malo o keru. Je li izlećeo ili nije li izlećeo. Krajnje zanimljiva tema.

  18. mozda nemam kola ali bar ne lupam jebene gluposti kao ti

  19. Bazzi po kurcu me mazzi xaxaxa

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.