Automobilizam

  1. hoćeš da kažeš da je jadnik??

  2. sta daunisem, kazem lepo, nemam poljoprivredno gazdinstvo ovde, ne zivim sa roditeljima, pa onda moram sa vremena na vreme da odem u prodavnicu i da kupim hranu kako ne bi crko gladan, jbg.

    nisam ni ja nesto posebno srecan zbog toga, pa i ne kapiram sto je to neki povod za sprdnju.

  3. Zamišljam kako Celtu žena kad se oženi reče:
    "Moga bi ti danas u supermarket, ionako si navikao" xd

  4. a vi jbt, ko da svi jos sa roditeljima zivite, pa ne kapirate da tu hrranu sto vam spremi keva neko morao da donese odnekud?

  5. E, bolje vidi neku astru, korsu, bilo šta sem te agile. Msm sramota je voziti kola tipa agile, reno modusa i sl, sem ako si majka sa dvoje male dece i radiš kao učiteljica. Msm, idi vidi gde ima, provozaj, ja kad sam radio na placu bila je jedna agila, sedi se kao na barskoj stolici, menjač i upravljanje (brrr kad se setim). Ako već oćeš ružna kola, a praktična i ekonomčina, koja imaju dosta prostora uzmi (mislio sam da ovo neću nikad reći) Fiat Multiplu. Ovako za 2000 evra, imaš bar 50 drugih kola.

  6. Celte odakle znaš da Gtd živi sa roditeljima a na to si aludirao?

  7. Što je sramota ići u supermarket? Što je sramota imati poljoprivredno gazdinstvo?

  8. Celt ide u trgovinu, a Celt(ic) nosi kecelju.

  9. Ja npr Celte zivim sa roditeljima. Porodična kuća, ja na spratu oni dole
    Al mene nemereš uzeti za uzorak jer sam ja od ljudi koji lome koske devojci kad ga prevari ne molim za oproštaj što me prevarila

  10. Celt, to hoćeš da kažeš da je moj đed šupak?

  11. Celte odakle znaš da Gtd živi sa roditeljima a na to si aludirao?

    nemam pojma dal zivi, nit je bitno. mozda covek zivi na selu, mozda nikad nije ziveo sam, jebem li ga, kad mu vec cudno sto moram da odem u prodavnicu ponekad.

  12. Celte, u prodavnicu se ide za piće i cigare!

  13. NE MOGU DA ZIVIM BEZ NJE BRATE MOJ SVE ME PODSECA NA NJU

  14. Ja npr Celte zivim sa roditeljima. Porodična kuća, ja na spratu oni dole
    Al mene nemereš uzeti za uzorak jer sam ja od ljudi koji lome koske devojci kad ga prevari ne molim za oproštaj što me prevarila

    To nije zato sto živiš sa roditeljima. Već zato što te riba vara. Mada je moguće da te riba vara jer živiš sa roditeljima. Bolje i to nego da si raseljen. Ćaos

  15. kelt uglavnom ima dobre namere, ali se ne izražava baš najveštije

  16. Pa ako ne znaš nemoj ga tako nisko pokusavati spustiti jbg

  17. a svi vi ovde sto jedete govna kao hnjohnjo kupovina, a ovamo vam keva mota gibanicu ujutru sa 30 god, najebacete kad i ako se ozenite i napravite decu, to vam garantujem, naplatice vam zivot 3x ono sto sad kao mislite da ste neko mudo.

    aj laku noc

  18. Kelte, najebe svako ko se i ako se oženi. Sa kim god živeo ili ne pre toga.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.