Automobilizam

  1. Mickey, hoću i malog potrošača, jedino se Agila uklapa. Nisam tip koji se tripuje na to ružan/lep auto, vozio bih i tenk, samo ako bih mogao od njega da imam praktičnost i ekonomičnost. Čitao sam po nekim forumima ljudi kažu da je uglavnom sve isto kao na Korsi, a znam dosta njih koji su zadovoljni Korsom, tako da ono, uzeću, pa ako se ispostavi da je govno, bar ću ga brzo prodati, jer mi nekidiler kola rekao da je to tražen auto i lako se prodaje, verovatno kenja.

  2. Momci, mislim da ste malko zalutali xD

  3. Haha beži bre buš u kurac

  4. Xaxaxa Celte jesi li realan da spremaš pite po Švajcarskoj?
    Pa i ja sam živio sam, ali imaš miješanih mesa, čorbi, ribe po restoranima da ti se ne isplati sam o jadu radit. Posebno ako ne znaš jbg.

  5. Kelte, najebe svako ko se i ako se oženi. Sa kim god živeo ili ne pre toga.

    Xaxaxa

  6. ZNAS LI TI KAKO JE MENI SADA BRATE MOJ

  7. E, kažem ti, idi na neki plac gde imaju agilu, provozaj malo, da vidiš pasuje li ti. I nemoj da se zavaravaš toliko da 1.2 benzinac baš tako malo troši. Recimo u BG, de ima dosta uzbrdica, žustrijih ubravanja i sl, neće baš toliko malo trošiti.

  8. Pa realno Bohore. Ćivot je to. Mada ja ne znam šta ljudi seru kao loše je živeti sa matorcima. Ja da mogu da biram uvek bih pre živeo sa matorcima nego sa pizdom. Matorce išutiraš napolje kad hoćeš da jebeš neku ribu, ili sestru. A kad živiš sa ribom moraš da se jebavaš po kolima (ako ih imaš), ili jeftinim motelima, ako poželiš da ga staviš van mesa svoje zakonite vlasnice koja ti sjebava život svojim pms sranjima. Zar nisam u pravu? Mislim znam da jesam, ali uvek volim da imam konfirmaciju

  9. Pa nisi. Kad jebeš sestru ne treba da ti pale matorci iz gajbe jer je svakako poznaju. Nema stida, srama i tih sranja

  10. matorci objasnjavaju...barem ovi ko sto su moji...

  11. Brate nisu svi roditelji blagonakloni prema tome da im jebeš dete, čak iako si im i ti dete. Poenta je da je svakako sve bolje od zajedničkog života u dvoje sa ženom tvog života

  12. najebacete kad i ako se ozenite i napravite decu, to vam garantujem, naplatice vam zivot 3x ono sto sad kao mislite da ste neko mudo.

    Kako je isfrustriran što mora da ide u trgovinu xd.

  13. Kada vidim kako žuivimo sve oko sebe kako jeste kako može kako bilo nam je pre nikog nećemo da kruivimo idemo pravo nikom idealno nije

  14. A ako zivis i sa roditeljima i sa zenom? A nemas sestru, ali si zato doveo svalerku kao fol potstanarka a vozi Daewoo Matiz? 1000 kubika? Sta cemo onda?

  15. ala im je prijedlog
    ovo sam ja kao klinac prije 20 godina predlagao lol

  16. E, kažem ti, idi na neki plac gde imaju agilu, provozaj malo, da vidiš pasuje li ti. I nemoj da se zavaravaš toliko da 1.2 benzinac baš tako malo troši. Recimo u BG, de ima dosta uzbrdica, žustrijih ubravanja i sl, neće baš toliko malo trošiti

    опуштено, трошиће само 8-9 литара по граду са тим мотором и аеродинамиком агиле.

  17. Jedino ne znam moraju li za ovo imati kakav brisač za ovo.

  18. to će im biti prijedlog za 10 godina sig haha

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.