Automobilizam

  1. Dizelčina brate i to samo takva. 20 bih ih kući držao.

  2. I ako ko vidi dobru peticu/A3 2.0TDI nek javi.

  3. I ako ko vidi dobru peticu/A3 2.0TDI nek javi.

    to bi trebalo sad da ima povoljnije da se pazari iz zapadne evrope, jer se ljudi cimaju malo oko ovog namestanja, da nece da ispadne neki dodatni napet.
    mada, mozda je malo i splasnulo sad.

  4. E sve mi jebi ako te išta razumjeh xaxaxa

  5. namet, ne napet, jbg, lapsus :)

    ovo sto VW lagao je spustilo malo cenu automobila sa TDI motorima. bar kad sam gledao, ne znam kako je sad.

  6. sve te jebalo
    na oko 0:50 počinje video nesreće
    https://www.youtube.com/watch?v=IWd4BuNbdnk

  7. Skoćko nub
    Kakav 550 jbt

  8. A na to misliš...
    E super bi bilo, no ođe kako su krenuli do pada cijena neće ni za 10 godina doć lol.

  9. ma nece nigde. bilo je malo, onda kad je bas bilo po vestima, bas sam pogledao tad, al sad bacih pogled, skupi ko i uvek sto su bili.

    uzmi benzinac, dobri su FSI-TFSI motori :)

  10. Mož da jedu govna Amerikanci glupi taj 1.9tdi wagenov je najbolji dizel motor ikada
    Posle njega te bmw dizel 3.0
    Mada wagen jede govana sad rade 2.0 one seriju prve su bile ne daj Bože, sad su kao ok

  11. ZELDI SAMO!

    Bosanci lagano misle da je auto bez istaknute žute lampice za grijač benz xd

  12. Hahaha pa mi i bolje kapiramo od Bosanaca

  13. Uzmi neki automobil sa tri pogonska goriva (benzin, lpg, elektro), tj. hibrid. Recimo neki Lexus ili slično.

  14. Deda bi mu se u grobu okreto

  15. Odlčno! Eto mu Perpetuum mobile za elektro :D

  16. Ovi Bosanci bi samo Lexus da voze xd.

  17. Mož da jedu govna Amerikanci glupi taj 1.9tdi wagenov je najbolji dizel motor ikada

    Alfina 1.9 jtd bolji jbg

  18. Toyota 2JZ-GTE sirotinjo

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.