Automobilizam

  1. sto se pouzdanosti dizela tice, mislim da tojota dizel (D4D) najbolja po tom pitanju. bar tako kazu ovi sto prave statistike.
    jedina muka sto slabiji u odnosu na ostale za istu kubikazu, tipa 2.0 ima 100 konja ili tako nesto.

  2. statistike su najveće prevare

  3. ustvari ovde ide ovako neka logika za ceste automobile, bar medju ljudima sto sam upoznao do sad:

    Japanci/Koreanci: +pouzdanost -komfor, vozis ako ti treba raga
    Francuzi: -pouzdanost +komfor, vozis ako ti treba porodicno auto
    Nemci: dobar balans, vozis ako si racionalan
    Italijani: -pouzdanost -komfor +dizajn, vozis ako si zena ili italijan

  4. celt
    sto se pouzdanosti dizela tice, mislim da tojota dizel (D4D) najbolja po tom pitanju. bar tako kazu ovi sto prave statistike.
    jedina muka sto slabiji u odnosu na ostale za istu kubikazu, tipa 2.0 ima 100 konja ili tako nesto.

    Nije tačno, posebno ne ako je 2.2.
    Japanac ako uzimaš samo benz. Pa Lexus kad je počeo ugrađivati dizele u IS po tim istim statistikama mu je opadala pouzdanost.

  5. TDI, BMW-ovi ovi novi D ili CDI i nema greške. Kod mene se ko mazge pokazali.

  6. Volvo je imao odlične 2.4D (ove valjda ima i sada) i 2.5D motore, posle su ukenjali kad su uveli 2.0 i 1.6 hdi pežoove... ali su im zato benzinci odlični.

  7. Ti 2.4 su VW-ovi. Dosta spori, ali mazge.
    I 2.5TDI R5 je nedoder. U Audija 100 se isto ugrađivao, imao sa 115 i 140KS.

  8. xc 90 4.4 ide kao lud, jbg samo što je jebeno za održavanje to + troškovi osiguranja i registracije su svuda nepovoljni za takav auto...

    edit: u tom što si okačio nema 4.4 hehehe to je u starijem.

  9. Dobar je, vozih. Samo su rijetki oni.
    Ođe bi registracija bila oko 800 eura, nije skupo.

  10. Meni bi u Švedskoj trebalo 2500-2700 eura samo za osnovno osiguranje + oko 400 evra za samu registraciju....

  11. Imaju nekolika ova nova u HR, pravo vrijeme za razmišljanje Volvo vs Q7.

  12. Kad ih provozam reći ću ti xD

  13. Sunce ti jebem kaka je!

  14. Sig pada samo na njemačka vozila.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.