Automobilizam

  1. A inače Micra kakva je?

  2. Pojma ti nemam, niti sam sjedao u nju niti imam neku želju.
    Reno-Nisan grupa, dizel ti je 1.5 Renoov...

  3. I platforma isto Reno-Nisan, ko kod Klija...

  4. Imaju ovi neki 1.0 benzinjare, kontam to ko upaljač :D
    A auto mi izgleda ko pegla

  5. A to stara ona, ne znam za nju.
    Ima i onih Jarisa i Sparkova sve 1.0 upaljači, pa viđi šta ti je ljepše.

  6. U petak radio testove do podne na njemu, gradska vožnja i autoban, jebeš mi sve posle me izvlačili iz auta. Neverovatno preljep automobil, što se tiče svega.

  7. синоћ ми се упалила жута лампица на полу заједно са резервом за гориво. Јутрос нема ништа.

    Шта то може бити

  8. Вози ортак микру аутоматик бензин 1.6 мислим да је. Смеће је, брда троши, квари му се често, не зна нико да је порпави. Купио ју је нову овде

  9. Mikra automatik benzin 1.6

    Pa jebate svetac jel on normalan? xD

  10. Brt to i zvuči loše.

    - Šta voziš?
    - Mikru avtomatik!
    -.-

  11. Šta će 1.6 motor u jebenoj mikri?

  12. ољољољољ јбг то је када женско бира кола

  13. Dok sam radio na placu, bilo je dosta porudžbina za te male automatike (naročito žene vole da bi mogle da laprdaju na mobilni dok voze neometano).

    Recimo punto, korsa, pa i ta mikra. Korsa 1.2 sa automatikom sačuvaj Bože, al onaj vw lupo dizel sa 3 cilindra automatik, jbt motokultivator je brži i agilniji od toga.

  14. али зато лупо 1.4 тди лети (сва три словцета црвена)

  15. Fali tome jedno 700 konja da fino pretičeš a i ne možeš kočiti motorom. Dakle, sranje.

  16. Ne fali 700, fali bar 15-20 na tih 60 koje ima i nekako mi taj menjač čudan bio (možda samo do primerka). Nekako trza kad menja, slabo prima gas i tako neke mane ima. Opet, vozio sam sa istim motorom, samo sa manuelnim menjačem i čini mi se bolje.

  17. Коликико је имао тај лупо не сећам се али не верујем да је више од 80 85 коњића и био је поприлично стартан. Јебига ја исти тај мотор имам и у полу и генерално за град је сјајан за отворени пут ту и тамо

  18. Tuljane, može biti da se ček endžin upali i zbog gliba u gorivu npr. Ako ti se bude pojavljivalo i dalje na dijagnostiku.

    Vozio sam ja onog Lupa 3L. 3 litra lagano troši. Da sam žensko to bih uzeo definitivno. I svaki je automatik.
    Skuplji jes jedino, a premalo troši i A2 Audi.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.