Automobilizam

  1. Dalibor Glista

    poy seerotinjoo
    http://i.imgur.com/3mJuIbS.jpg

    DAČO, LJEPŠE SI ISPAO NA PROFILNU! xd

    EDIT:
    da ne bude na dno.

    Tuljane, može biti da se ček endžin upali i zbog gliba u gorivu npr. Ako ti se bude pojavljivalo i dalje na dijagnostiku.

    Vozio sam ja onog Lupa 3L. 3 litra lagano troši. Da sam žensko to bih uzeo definitivno. I svaki je automatik.
    Skuplji jes jedino, a premalo troši i A2 Audi.

  2. Лукс, прави господин

  3. Da nije ruka kroz prozor moglo bi se slobodno "gospoče" napisati.

  4. могуће да је неки глиб пошто ми се упалила у исто време као и резерва за гориво

    Иначе да сам дистрибутер кокаина сигурно би возио ауди а2

  5. Trebaju li ona atestiranja i gowna samo ako ubačaš motor iz nekog drugog auta ili trebaju i ako ubacaš drugi motor iz istog modela?

  6. Samo kad ubaciš onaj motor koji nije išao u taj model ti treba atest. A ovako ti treba kilo dokumenata za motor (kupoprodajni ugovor, ako si uvezao onda sve ono sa carinom, tehnički pregled itd). Sa time ideš u sup i vadiš novu saobraćajnu.

  7. E top, samo saobraćajnu plaćaš?

  8. Da, e sad, to je u Srbiji, pitanje u CG kako je hehehe

  9. Tuljane jesi išao gledati ovo www.mojauto.rs/polovni-automobili/2253557_Audi_80_1995_god/?cena=low
    nznm jeli isti lik, ovaj iz vrbasa. vrv je istekao oglas onaj pa je obnovio sećam se opisa

  10. Pazarih auto prošle nedelje. Lomio sam se između Mazde 6, CX5 i Tucsona i na kraju sam pazario Tucsona, sviđa mi se izgled a realno dobio sam i solidnu cenu plus održavanje preko firme 40% jeftinije. Srećan sam ko nova godina jebena.

  11. A isto ti je sig to ja mislim...

  12. Čestitam, sviđa mi se ime auta.

  13. Isti ovakav, sa ovim felnama i boja, duša.
    http://i.imgur.com/1Nc7Hr4.jpg

  14. Jesi li isprobao ludicrous mod u Tesli?

  15. Nisam brt, testirali smo autopilot, AEB i air springs (ne znam na srpskom kako se kaže). Ali i bez ludicrous moda jebe kako ubrzava. Air springs ga tako fino balansiraju da na 200 na autobanu apsolutno ne osećaš vibracije.

  16. Свакако завидим :Д

  17. Ja ne bih moga između crne i bijele odlučiti.

  18. Samo najjača ima ludicrous. Koja je ovo?

  19. Model S 90, 762 konja.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.