Automobilizam

  1. To je ta.
    I mogao si da se suzdržiš da je ne prebaciš u ludicrous mod i krvnički nagaziš?
    :(

  2. Jbg celt jak u meni je xd

  3. Izgleda da ođe ne treba atest samo za isti motor...

  4. kolko si iso najvise

  5. Не троши много ако га возиш после десет на јефтину струју ЏД

  6. 190, ali sam ga nedavno kupio, može još.

  7. Troši nikoliko, dizel je to...

  8. Poslije čipa će još jače i brže biti.

  9. Šta si to nekog renoa kupio xd

  10. Ne bih Reno džabe da mi davaju...

  11. Sem petica turbo.

  12. Pa na čemu to menjaš motor?

  13. A na dvojku, brate. Možda 2.0 16v iz trojke npr.

  14. Lepo, lepo. Pa jesi video koliko košta taj atest (neki forum, ams vaš itd)? Kontam da ako je sve u redu da se dobija 1/1 to, samo zahteva malo cimanja jbg.

  15. Nekad je do 100 eura bio, viđeću to dok ubačim, nije beg cicija xd.

  16. Motor sa papirima, onda mašinski, saobraćajna nova...
    Nije neki cim jbg, ka i svuđe.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.