Automobilizam

  1. да, баш због пар стотина евра више за регистрацију годишње је ниска цена. пре ће бити да је ово што ћелт каже, али опет 2007. год.

    видео сам да за неке моделе (нпр. пежо) може да се провери онлајн да ли су подаци из сервисне тачни. може ли то да се лажира?

  2. ma sve može da se lažira
    kupiš servisnu knjigu da biraš pečate za 17 eura fazon :D

  3. sto, od 2007 skoro 10 god. 40000 godisnje na nemackim putevima, ako vozi neko ko zivi 100ak km od mesta gde radi (a desava se), ili je firmin auto bio, lako se napravi ogromna kilometraza.
    pri cemu, opet kazem, to nije nista za auto, ako je na ovaj nacin napravljena kilometraza, a servisiran u nemackoj. mozda moras da zamenis neke potrosne delove i to je to.

  4. па и не питам за сервисну, макаронац.

    @celt
    ок, мада ми је најчудније што овај ауто стоји у огласима бар 45 дана.

  5. ma sve može da se lažira
    kupiš servisnu knjigu da biraš pečate za 17 eura fazon :D

  6. inace kilometraze se namestaju i u nemackoj na veliko, samo vode racuna da onda prodaju van zemlje. ustvari prodaju i po nemackoj namestene...

  7. ок, мада ми је најчудније што овај ауто стоји у огласима бар 45 дана.

    jebem li ga. kapiram da onaj ko kupuje mercedes uzme i kupi neki noviji, a onaj ko bi kupio ovaj se cima od registracije i servisa, koji su realno skuplji za merc. ili nece karavan.

    kapiram da nije los izbor. pasce mu cena dodatno vremenom, al bar ces da vozis ok auto za te pare. ali, bice ulaganja u njega, kolko god bio jeftin, kostace zamena ovoga ili onoga kao za mercedes :)

  8. i zvaće te pička lubeničarska

  9. Brate, stvarno dranje za registraciju za auto 150KS...
    A moguće je provjeriti kilometražu u ovlašćeni, ako je tamo i održavan i viđeti što je sve rađeno na auto.
    Inače lijep Merc, ja sam se mislio oko CLK. Nije baš porodičan, ali zbili bi se nekako. Valjda.

  10. I ja sam preša 40 hiljada za godinu, a ne neka žena u Njemačku što ima poženjenu đecu i svaki dan ide da ih posjećuje.

  11. A moguće je provjeriti kilometražu u ovlašćeni, ako je tamo i održavan i viđeti što je sve rađeno na auto.

    Fora je sto kod nas bas ti i vracaju kilometrazu.

  12. Ne sumnjam u to, no će ti svak znat reći je li vraćana ili nije.

  13. I kod njih možeš viđeti kad je rađen zadnji servis u ovlašćeni i što je sve mijenjato, ako su ga uvezli sa zapada.
    Samo mislim da sa Italijom nijesu umreženi.

  14. вожња у супротном смеру на ауто-путу, а узрок несреће за новинара је:

    mladalačka neopreznost

  15. A Merc sa ovom kilometražom i cijenom ni u Njemačku nema.

  16. Jbt Kapune što je ovo...

  17. Ma ovo je cena za ovu mečku. Da je avangard i nekaravan bila bi 8 k i to je to

  18. cudno je malo, mislim da ne bi mogao neko da uveze ovo, plati porez, troskove itd, i da ima zaradu sa ovom cenom.

    jedino da bas nema potraznja pa sad da se otarasi samo i sa gubitkom

  19. YouCantHandleTheTruћ
    вожња у супротном смеру на ауто-путу, а узрок несреће за новинара је:

    mladalačka neopreznost

    Hahahaha. Msm nije haha što je poginuo, nego što je novinar retard.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.