Automobilizam

  1. To bi bilo odlično da rvati daju, al ko zna koja je situacija. Znam da stric daje skoro 700 evra godišnje za a6 2.5 tdi.

  2. Ada na srpske tablice.
    Knin nema more => nemaju ga đe ugurati.

  3. Fazon gledam oklopno vozilo neko lolo. Jebe mi se, molim Boga da dobijem radnu dozvolu za Švedsku opet xd

  4. Fazon gledam oklopno vozilo neko lolo.

    Već voziš jbg.

  5. jbg, mada ovaj volvo s40 ne daje baš toliki osećaj sigurnosti kao s80 ili v70.

  6. Ovaj V40 novi jebe, još ako je Cross country (ili bar neki random bijeli sa panoramom).

  7. Evo ne znam što Volva nikad nisam simpatisao

  8. Ni ja generalno, ali baš volim ovaj V40, 480, džipove, kamione i oldtajmere im.

  9. Kamioni su drugo jbg
    Mada, preskupo održavanje i prevelika potrošnja da znaš. Nežni diferencijali takođe. Samo špedicija

  10. E jbg. Ide li preko 45-50l?
    Mislim da Volvo sad ima najsnažniji motor u kamion u Evropi.
    I Skanija je dobra, u brdo posebno.

  11. Volvo je nešto sjebao kvalitet malo, kad su radili neke modele u koprodukciji sa Renoom, tad su počeli da imaju nežne diferencijale što kaže bohor i neki problema sa vešanjem. Bar po forumima tako pričaju, a i sa tečom sam pričao o tome (neki problem sa vazdušnim ogibljenjem je pominjao). A sad cepa neku Skaniju, msm da je R440, nisam siguran skroz.

  12. Pa nije 50 l al 42, 43 gde Tegejac u klasi i istim konjima troši 33, 34 a to je braćo ko iole radi razlika u parama tj zaradi kao da imaš još jedan kamion

  13. da li je tegejac u srodstvu sa tegeltijom?

  14. Velika para jbg. Do Rusije i nazad će mu Volvo sig 300-400 eura više potrošit...

  15. Tako Gtd. Ljudi odavde voze Rusiju za 13, 14 dana oba pravca. 2 ture mesečno 700 evra
    Ili npr iz kampanje repe se vraćaju sa manje i do 3 k evra

  16. Pričao mi teča i za neki model Dafa da je bio odličan, al nisam zapamtio koji xd

  17. de si miki care? šta ima

  18. Eo malo se zezam ovde, ništa posebno. Ti?

  19. Imala je jedna starija serija, 92, 3 godište kója je imala saradnju neku sa Rabom jebenom verovao ili ne.
    Najveće razočarenje tu je Mercedes jbg
    Koliko su im kola i laki program dobri toliko su trukovi kurac. Plaćaš samo jebeni znak. Dobro preterao sam malo. U glavnom većinom ih Novopazarci voze

  20. Ne znam iveko kakav je, hvalio mi je neku seriju od pre 15-ak godina, ali kaže da posle toga nije vozio. Kontam da nije nešto kad ni italijani neće da ga voze xd

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.