Automobilizam

  1. Iveko se kvari grđe od Renoa hahaha
    Stralis kao se koprca al je šminkerski i malo prelazi

  2. Ne vidim koja je mogla ta serija bit bez Raba xaxa
    A sig je na one Magiruse mislio stare.

    Najveće razočarenje tu je Mercedes jbg

    Lijepo rečena prosta istina, barem šta Aktros.

  3. Šta bi sa rabom, tatrom, tamom i sl firmama?

    'De su, šta rade, kucamo na vrata zaboravljenih asova hehehhe

  4. Otišle sa komunizmom.

  5. A Kamazi kakvi su realnoj eksploataciji? Ono vidim da na pariz dakar jebu keve uvek, ali to opet nije odraz realnog stanja.

  6. Evo Raba tih.
    http://www.lkw-infos.eu/archiv/images/themengalerien/lkw-weltweit/ungarn/teil-2/Ungarn%20Teil%202/slides/HUN-Raba-S22-weiss-Vorechovsky-160109-02.jpg

    Kabina Dafova, a mislim da su svi motori bili razvijeni iz Manovog. A model prije nje je imao i Manovu kabinu. Manovi - nedoder. I onaj Roman (rumunski) bio pod njihovom licensom.

  7. mickey993
    A Kamazi kakvi su realnoj eksploataciji? Ono vidim da na pariz dakar jebu keve uvek, ali to opet nije odraz realnog stanja.

    Ne znam za ove nove, nijesam ih puno gledao.
    Nadam se da nije ista situacija kao sa novim Ladama ili Fapovima, ali bogumi...

  8. uhh vozio bih ovu Rabu kroz centar...kruziranje sa ribicom nekom, opushtena spika

  9. Uh uh, nemoj da mi praviš zazubice, nmg da nađem normalan primerak za neku normalnu svotu novca.

  10. Što podrazumijevaš pod tom svotom?

  11. Do 3700 eura xd

    Sve bre neki sa izvađenom dušom, bilo dizelaši, bilo benzinci, još kad vidim plin u e39...

  12. Može se vala za te pare benzinac 520 dobar naći. Malo sranje što je 2.2 zbog registracije. Ako prije ristajlinga gledaš ima ih i jeftinije.

  13. Pa to, 2.2 registracija, neće ćale, pošto treba da bude zajednički auto. A 520i pre ristajlinga, strašno. Bar ovo što smo gledali do sad.

    Edit: čak je ćale počeo da gleda i audi A4 B5, mercedes w202 i w210 (ako nađe neki da nije truo lolo). Našao je i jedan 100 c4 u odličnom stanju, kontam da će do kraja to uzeti xd

  14. Baš sranje to sa registracijom jbg. Gledate li trojke?

  15. Ja sam za, ćale baš i ne.

    E39 ---> gospodski auto.

    E46 ---> ljomberski auto.

    Ćaletova logika...

  16. http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/7743738/bmw-528-ia

    ево ако ош продаје ортак

    иначе слажем се, е39 ваља е46 внуго

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.