Automobilizam

  1. 800 evra registracija, hvala brt, al skupo mnogo hue hue

    Zavoli sekvent uredjaj, nije atestrian

    Seerotinya nabavila 545i pa nema ni za benzin para, a ni za atest lololo

  2. Dobra petica ova.

  3. I trojke jebu!
    Sportsko auto, nimalo seljačko. Jedino na 46 kugle i seleni, ali nije neka mana.

  4. Ne znam, ovome se ne sviđa e46 (ni sedan, ni kompakt). E36 mu se dopada, čak se i razmišlja o njemu.

  5. е36 најодвратније нешто икада, једино можда емара је океј.

    е46 пређиђански је постао, чак и кајзен има купе

  6. prelistajte oglase ima i x5 i x6 sa gasom...
    i bmw osmica isto boze pomozi

  7. Tuljane kad si postao daunovac? Ozb pitam?

  8. mogu ja da ti odg na to ako oces vodim dnevnik o tuljanu

    hahahahahahaahahahaha

  9. Hahaha
    Nema šta da trenutno nagruva kurac do max 23,7 kao ovohttp://imgur.com/R64aRjr.jpg

  10. Ne zajebavaj, trojka dominira svaka.
    Kakve veze ima vozi li ih tamo neke seljačine, pa i Golfa voze, smeta li ti? xd

  11. Meni je do jaja e46, al eto, ćale podjebava.

    Npr. brat od strica ima e46 318d, karavan (jbg, dobio blizance pa mora xd), provozao sam ga, odličan u svakom pogledu.

  12. Nevezano za ovo, ali ne razumijem ono kupovina porodičnog auta = karavan. A gepek (do daske) iste veličine, u trojku npr. 3L veći kod limuzine...
    Meni je porodično Golf i top. Ne znam jesam li ga kad "preko" daske utovario.

  13. Miki E46 je bukvalno za novopečene mladoženje koje su tek zasnovale porodicu

  14. kažu da bmw može ići 300 nasat

  15. Nevezano za ovo, ali ne razumijem ono kupovina porodičnog auta = karavan. A gepek (do daske) iste veličine, u trojku npr. 3L veći kod limuzine...
    Meni je porodično Golf i top. Ne znam jesam li ga kad "preko" daske utovario.

    Fazon, mora da nosi 2 para kolica i de god da krene torbe k'o da se seli za 2 bebca.

    Miki E46 je bukvalno za novopečene mladoženje koje su tek zasnovale porodicu

    A fazon, zadnjih 6-7 godina je imao E36, nije mogao da se odlepi od bmw-a lolo

  16. Ja ne vidim sebe nikad ni u jednom drugom autu. Imam već isplanirano za svaki period u životu koji ću

  17. Šestica gran kupe ili CLS - ideal porodičnog auta.

  18. Ne gepek, no hangar.

  19. Kacte vec kod bmwa, ima li zainteresovanih za e36 325i, nije is, 4-oro vrata, '97god. :)
    Ja kod sebe btw nabacio oz f1 pljus, i nove 195/55. E sad, normalno li je da mi je upravljanje cudno, u smislu da vuce volan u kolotrazima i da inace tokom voznje malko vuce u stranu i cimne vise kad se npr prodje preko rupe. Trebam li nesto odraditi mehanicki, ili se jednostavno navici vremenom na takvo ponasanje. Tockovi su balansirani pri montazi guma. Inace do sada sam zimske vozio 175/65, pa mi je malo cudan prelaz na 2cm siru gumu.
    https://scontent.cdninstagram.com/t51.2885-15/e35/12934959_368901513284978_1933898461_n.jpg?ig_cache_key=MTIyMTAwNzc5NjIxMTg0Mjc4Mg%3D%3D.2
    poyy

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.