Automobilizam

  1. da li je ovo tvoj automobil?

  2. Ne, ali je najblize nesto, po izgledu, sto sam nasao na netu.

  3. Vidi je li isti pritisak u gumama i da nijesu seleni propali. A šire su osjetljive na kolotrage.

    Inače baš lijepa felna, dobro mu stoji.

    e36 325i, nije is, 4-oro vrata, '97god. :)

    Manuelac? PRIČAJ!

  4. Ne znam detalje, cak ni auto nisam ljudski video. Uglavnom vozi ga covek od 60+ godina i nemojte da vas to zavara. :)
    Ako je neko stvarno zainteresovan mogu da odem da pogledam auto i raspitam se detaljnije.

  5. Nije da bih ga ja mazio.
    Valja uzeti to, 190KS, jedino u Srbiju zbog registracije je problem. Računa li se porez na luksuz kad auto pređe 20 godina?

  6. Msm da ne, mada bi rega bila nekih 300 - 350 eura svakako...

    e da 97' godište, nije 20 godina, tako da 500 evriće odeee

  7. Ok je skroz 350, mislim da bi ođe i više bilo.

  8. E sad, normalno li je da mi je upravljanje cudno, u smislu da vuce volan u kolotrazima i da inace tokom voznje malko vuce u stranu i cimne vise kad se npr prodje preko rupe.

    Uradi optiku, jebaga, poželjno je nakon montiranja guma, balansiranja i tih čudesa, da ne bi ostalo nekako nakrivo pa ti posjebavalo gume.

    Ajmo stručnjaci, mišljenje o peugeot 407sw 2.2 dizlo biturbo, 125 kW, 2008. godina, manuelac, panorama, pičke materine što idu uz njeg?

  9. OMG KARAVAN LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL....

  10. Koja je kilometraža u pitanju? Taj je motor i u mondea išao, dobar je generalno, mada kum kaže da ne trpi loše održavanje, zamenske delove i loše gorivo. Generalno, ako mu je sve po volji, prećiće i pola miliona km bez većih problema, a ako nije, onda turbina odlazi (ta prva koja se pali odmah koliko sam skontao, druga se pali 2800 obrtaja), kvačilo nije jeftino, neki racku oko izduvne grane pravi problem, fap filter ako nisi sipao aditive i sl.

    Generalno, kao i svaki auto, neće te jebavati ako ga održavaš dobro i ako ga je onaj pre tebe održavao.

  11. Dobro ga vuce i 2.0hdi a vrlo malo trosi, taj 2,2 ide ko mecava. Mekan, za velicinu kola jeftino odrzavanje, brdo opreme ako je u fulu a cim je panorama vrv i jeste. Ne znam koja je cena ali ako je jeftino kao sto kazes uzmi ga nisam cuo da se neko zali na njih. Ovo za turbinu sto kaze miki se desava kada ga voze nit sa turbinom niti bez turbine kad ga neko menja na 2100-2200 obrtaja pa se turbina pali i gasi non stop-jbg ako palis turbinu ne saltaj pre 2500 da bi kad presaltas auto opet bio preko 2000 i turbina opet radi. Ali to je generalno za sve turbodizele

  12. Full oprema je, ide ko mećava i novo auto, uvezeno u avgustu prošle godine.

    4500€

    Ima urađene servise (rađeno u Bosch-u, provjerio sam sve) al mu ističe registracija za 2 dana.

    Kupujem ja to, nek ide u pičku materinu, zavaljaću njega i ml-a za kaškaija novog, a ako mi se svidi možda ga i ostavim.

  13. Zbog registracije i jeste 4500. Nemoj kaskaija brt preplastican je...

  14. Ja mislim da je u Srpskoj jeftinija registracija, ako se ne varam....

  15. Jeste jeftinija ali koliko? Covek ocigledno spustio cenu da ne bi morao da ga registruje

  16. Jebem li ga, izbacilo mi 715 KM, to je oko 350 eura... a kod nas bi bilo 500+ eura.

    http://www.autocentarbh.ba/autocentar-kalkulator

    pitanje i koliko je ovo tačno

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.