Automobilizam

  1. Pusta mu mali hladnjak to stvara maglu. Pozdrav

  2. Obavezno recirkulaciju ugasiti, masu auta je i samo gasi kad prebaciš na odmagljivanje stakala.

  3. a možda mu i guta antifriz pa je masna.

  4. http://i.imgur.com/wuLrokg.jpg

    fine felne

    Recirkulaciju gasi, a nije isključeno ni da je korodirao taj sistem, voli to opel, bar je kod vektre bio problematičan taj sistem za ventilaciju i klimu. Za astru nisam upućen.

  5. Sad neko kačio u mercedes klubu, da nisi ti?

  6. Jok, poslao mi drugar. Verovatno je on video tamo.

  7. Nema više manuelca u Ferari :(

  8. Brt ja sam bas bio fan manuelca ranije ali sve vise cenim automatik i mogu da kazem da bih sada pre vozio automatik nego manuelac, vodili smo vec diskusiju o tome vise puta

  9. I ja vozim DSG sad i brz je i sve, ali manuelac je meni u srce, posebno ovaj Ferarijev, sam izgled ručice te vuče da ga šaltaš.

  10. Sto se tice dozivljaja manuelac bolji ali sto se tice performansi, ocuvanja automobila, potrosnje itd automatik(pogotovo dsg) je majka i maceha

  11. DSG je brz odlično, ali je tiptronik sporiji od šaltača sig, u A6 recimo, oba 6 brzina.

  12. Slazem se, al dsg dva kvacila samo seva

  13. DSG meni najjači od tih nepremium.
    Nova E klasa u osnovnu opremu ima ovaj novi automatik sa 9 brzina. Imaju ga i GLE, GLE kupe, ovaj drugi vozih, vrh osim dizajna i činjenice da imaš X6 sa jačim dizelima jbg.

  14. a kod dsg-a, kako ide održavanje, na koliko km, koje su okvirne cene?

  15. Brt skoro isto sve osim ulja za menjac

    I set kvacila skuplji je xd

  16. Na 60 hiljada fabrička preporuka, pa u manuelni mijenjam na toliko. Ja sam promijenio kad sam ga kupio i kad pređe 30-40 hiljada opet ću.
    Skuplje je ulje ka što Pseto kaže, ali ni to nije neka para. Jedina mana mu je ljubav prema manuelcu :D

  17. Гонзо немој да лажеш

  18. Ne bre, stvarno vozim.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.