Automobilizam

  1. мислим да је грешка, видео сам негде да ти са турбином имају 202 а не 220

  2. Kako ćeš da popaseš neku banderu zjuuu

  3. Pa svejedno, jesi lud da kupuješ auto od 200 i kusur konja.

    Naravno, sad ce boh i pseto da kazu da trosi 7.5l ali ti dobro razmisli.

  4. помери се с места

  5. One koje su do 98' rađene imaju 205 ks, posle toga imaju 220 ks.

    E sad, to što je turbak samo podiže cenu održavanja, plus dolaziš u situaciju da ti možda rikne turbina (naročito što je taj primerak prešao 300k km), auto troši još više u proseku i razmisli dobro da li ćeš imati para da se svakodnevno vozi i održava auto koji ima 220 ks i 300k km iza sebe, a planiraš da ga voziš 3-4 godine.

  6. ааааааааааа

  7. пунта купујемо готово

  8. Turba kupi, mala razlika u registraciji, a bolje auto 100 puta.

  9. Jebo punta, uzmi omegu ili audija ili ovog turbaka, ko ga jebe, jednom se živi.

  10. Opet bačanje para u ovlašćeni.
    Inače E klase generalno jebu, vazda bih uzeo opet. Jedino što sam morao da rasturim čitavu tablu i tapacire i odnesem da mi presvuku u piano black. Drvo ne volim jbg.

  11. Ja uvek W210, ja čekam stopirao sam kupovinu one lagune, čekam da se ćale nakani da oće da uzme merdžu.

  12. и добро рецимо ако рикне турбина колико ће да кошта друга, мислим да може и са фиата нешто

  13. Remont ti je od 220 evra. Cenu nove ne znam.

    http://remontturbina.rs/remont-turbina-cena/remont-turbina-lancia/lancia-kappa/

    Isplativije su ti sa atmosferskim benzincem.

  14. Ma kupi lanciju jebe ti se bre brt

  15. Au GTD ne znam u CG ovde po gradu traze i do 30e za branik negde, kaze uzela za 25e ali nov, to 15e mozda kod nekog siptara kradeno

    Moj ortak oce da uzme Lanciu, sta fali autu, doduse on ima 7000e na raspolaganju :)

  16. Ja da imam tolke pare ja bi se ozenio xdd

  17. Bolje kupi PS4 i golemi tv pa pikaj Forzu Horizon novu

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.