Automobilizam

  1. Neki lažni profil je imao, secam se da sam hteo da vidim kako gnjida izgleda.

    Sad cu da peocesljam inbox, davno to beše.

    Al me iznenadilo kolika je slina da me trazi na fejsu i moli da ga ne maltretiram na Vukajliji.

    Ja mogu životom da se zakunem da je tako bilo.

  2. Kilograme šta imaš ti za kazati?

  3. Tilmo je to, jbg.

    Ako nađe print ja mu popušim kurac, eto!

  4. Išao je preko Kurajbera da me on zamoli da ga ne maltretiram.

    Ako ne nadjem gnjidu, kad Dzonija cu naci tu spiku.

    Nadam se da fejs pamti čet u zadnjih par godina.

  5. Pamti fejs sve od kad god

  6. Pa ti stvarno potežeš tu priču kad si kukao, haha koliko nemaš srama, nema problema, ja ću posle da printujem.

  7. Ovakve probleme samo krv može oprat.

  8. Ako nadjem print ti mi popušiš?

    Za ovakvu prozivku ti kažeš da nađem print i onda ćeš da popušiš?

    Znaš i sam da si me molio pičko ljigava, takvo ti je i ponašanje na sajtu. Prodao si nalog kao poslednja govnjarčina, makar da se nisi više vraćao ovde pa da kažemo da si kul lik.

    Ti si ljigavi govnjarko koji u tuči 10 na 1 čeka da taj lik bude umlaćen od desetorice i onda pritrčiš da ga šitneš u potiljak.

    I da ne nađem čet, ti i ja govnjarko znamo da si me molio da te ne maltretiram na vukajliji. To govori o tebi tj kolika si pičkica.

    Nikad ali nikad ne bih voleo da imam takvu prodanu i ljigavu osobu u svom okruženju.

  9. najbolja tema na forumu

  10. Kosmopolita, da te pitam, znaš li nekog ko je kupio lančiju? If jes, den "znaš li nekog ko je dao 7k evra za lančiju?"

  11. Kakva psihoanaliza, sjajno! Zašto mislim da neće uspeti da nađe print gde ga na fejsu molim da me ne maltretira :(((

  12. stvarno ne znam nikog ko to vozi. pusti to sad, da čekamo da thilmo pregleda de mu je to moljakanje na fb

  13. александаркг
    Pa ti stvarno potežeš tu priču kad si kukao, haha koliko nemaš srama, nema problema, ja ću posle da printujem

    Ajde printuj. Da ja ne tražim. Pičkice ljigava, nisam hteo da pominjem ovo jer ako si se ponizio da me moliš da te ne maltretiram, nije fer da to širim.

    Al ispružiš te antene puža golaća više nego što treba, i tako već duže vreme, red je da te neko nagazi kao bubašvabu kao što i jesi.

  14. Nema problema, nađi. Ili napravi nov profil s kojeg sam te molio, ako nema. Useravaš me, tilmo-pinokio, pls stahp :((

  15. Ajde nek vam je prijatno sa tim jedenjem govana. Od priče o lančiji i markovom novom autu dođoste do prozivki na fb...

  16. а шта фали брате ланчији

  17. Thilmo, za sat te nije ispostovao da ti popravi, pa nece ni da ti popusi sig

  18. Bolje uzmi Dačiju. Manje je Lančija od Lančije.

  19. Neko će nekoga vezati za stolicu.

    Prvi neko će biti Tilmo sig.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.