Automobilizam

  1. 1,40 po starom zakonu mogli da ga puše
    Drug dunuo 2.38 po novom nema 3 meseca

  2. Ja pre par godina 2.01 promila. Sa neke svadbe se vraćao i napravim udes.

    Tolko sam odvaljen bio da sam u marici napinjao pandura da on umesto mene duva u alkometar da ispadne kako sam trezan.

  3. U brat, ti si mu jebo kevu.

    Kad to bilo? Po novom 120 hiljada kazna preko 2 promila uz udes.

  4. цоа требало је да напишеш пре тилма да видимо колико би написао онда, врв 3,7

  5. Mnogo. Neću da se hvalim, ali pametniji sam bio od njih. Neđe skoro vozio čovjek ženu i đecu sa 2.9.
    Sad je mislim preko 1000e kazna.

  6. Lajk ako su te zaustavili, a tebi curi bala iz usta koliko si pijan xDD

  7. Debeli lančijašu ne seri. Ja se jedem i za ovih 2.01, tj kako nije bilo 1.99. Mnogo manje kazne, ovo preko 2 promila se racuna kao neko tesko alkoholisano stanje.

    Elem, jednom me nahvataju panduri pijanog, ja bio sa nekom ribom. Udje mi pandur u kola da ih pomeri, tu me iznervira.

    Daju mi da duvam, ja se genijalno dosetim i kazem da sam asmatičar. Spakuju oni mene u policijski auto da me vode da vadim krv. Oko 3 ujutru.

    Drkam ja njih u kolima, trazim broj znacke pa ga upisujem u mob. Dodjemo u hitnu pomoć, čekamo da udjemo ja ih onako mrtav pijan drkam maksimalno.

    Ulazimo unutra oni osmeh do ušiju, kao sad ce me sjebati. Al ja imao plan.

    Postavi me ona sestra da vadim krv a ja joj kažem "ja sam alergičan na iglu" . hahahaha ona kaže pandurima sta ste ga doveli onda a oni kao popišani hahahaha.

    Doduse majmuni me ostavili tu kod hitne a kola mi bila na drugom kraju grada. Jos ih pitao da me odvezu al me napusili i rekli da nisu taxi.

    Posle mi sudija trazio dokaz da sam asmaticar i alergican na iglu, sto nisam inao, pa me osudio na najvecu kaznu.

  8. Thilmo
    Ja pre par godina 2.01 promila. Sa neke svadbe se vraćao i napravim udes.

    Tolko sam odvaljen bio da sam u marici napinjao pandura da on umesto mene duva u alkometar da ispadne kako sam trezan.

    XAXAXAXA TILMO BETONJERKA

    Ne valja piti za volan đeco, ozbiljno ovo kažem.

  9. Kolki post, ne mesajte pivo i pelin.

  10. Thilmo
    Debeli lančijašu ne seri. Ja se jedem i za ovih 2.01, tj kako nije bilo 1.99. Mnogo manje kazne, ovo preko 2 promila se racuna kao neko tesko alkoholisano stanje.

    Elem, jednom me nahvataju panduri pijanog, ja bio sa nekom ribom. Udje mi pandur u kola da ih pomeri, tu me iznervira.

    Daju mi da duvam, ja se genijalno dosetim i kazem da sam asmatičar. Spakuju oni mene u policijski auto da me vode da vadim krv. Oko 3 ujutru.

    Drkam ja njih u kolima, trazim broj znacke pa ga upisujem u mob. Dodjemo u hitnu pomoć, čekamo da udjemo ja ih onako mrtav pijan drkam maksimalno.

    Ulazimo unutra oni osmeh do ušiju, kao sad ce me sjebati. Al ja imao plan.

    Postavi me ona sestra da vadim krv a ja joj kažem "ja sam alergičan na iglu" . hahahaha ona kaže pandurima sta ste ga doveli onda a oni kao popišani hahahaha.

    Doduse majmuni me ostavili tu kod hitne a kola mi bila na drugom kraju grada. Jos ih pitao da me odvezu al me napusili i rekli da nisu taxi.

    Posle mi sudija trazio dokaz da sam asmaticar i alergican na iglu, sto nisam inao, pa me osudio na najvecu kaznu.

    LEGENDO!
    XAXAXXAAXAXXAAXAXA

  11. Postavi me ona sestra da vadim krv a ja joj kažem "ja sam alergičan na iglu" .

    Prijatelju......

  12. Tilma treba zvati pinokio, k'o jednog ovde kod mene u naselju.

  13. Pretpostavljam zbog čvrstog i drvenog dijela tijela xDD

  14. Aleksandre, prilično se kurčiš za nekog ko me našao na fejsu i molio da ga ne drkam na Vukajliji. Sećaš li se toga ili sam i dalje pinokio?

  15. Najgrđe je ono oduzimanje dozvola na 3 mjeseca bilo, moraš da čekaš kako bi ponovo napravio prekršaj i popunio budžet.
    A jedan (nije Tilmo) se sjetio da vozi na sestrinu potvrdu o položenom vozačkom ispitu.

  16. Tilmo daj profil na fejsu njegov

  17. Daj print te izmišljotine. M?

  18. U Tilmo šta ćeš sad? Ako si ovo slagao pa ja ne znam
    U tvojim godinama